Casti audio bluetooth Hello Kitty Face Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Negru Cod produs: HEL-153241
Vezi toate produsele din categoria Hello Kitty Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Hello Kitty Face Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Negru

Căști on-ear
Hello Kitty Face Logo Bluetooth

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea roșie oferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar imaginea Hello Kitty adaugă un farmec extraordinar. Aceasta este o propunere pentru persoanele care apreciază nu doar un aspect exclusivist în viață, ci și calitate și funcționalitate înaltă.
Un „must-have” pentru cei care apreciază sunetul bun!
Cele mai recente tehnologii
Căștile sunt echipate cu o baterie de 300 mAh care asigură până la 30 de ore de funcționare cu o singură încărcare.
Timpul de încărcare completă este de numai 2 ore, ceea ce vă permite să pregătiți rapid căștile pentru utilizare ulterioară. Încărcarea se face folosind un port modern USB-C, asigurând confort și viteză mare de încărcare.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
O rază de acțiune Bluetooth de până la 10 metri asigură libertate de mișcare și o conexiune stabilă, chiar și la distanțe mai mari.
Căștile au fost fabricate sub licență de la brandul Hello Kitty.
Date Tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 3.7V /300mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare căști | 2 ore |
| Timp de lucru | până la 30 ore |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Gamă de frecvențe | 20Hz-20kHz |
| Impedanță | 32ohm ± 16% |
| Culoare | Roșu |
| Setul include | Căști, Manual, Cablu USB-C/USB-A |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Hello Kitty Face Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Negru







