Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio bluetooth OneOdio Fusion A70, Bluetooth 5.2, 950 mAh, USB-C, Albastru Cod produs: ONE-141251
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 50 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Casti audio bluetooth OneOdio Fusion A70, Bluetooth 5.2, 950 mAh, USB-C, Albastru
Căști Oneodio Fusion A70 albastru
Sunteți în căutarea unui echipament profesional care să vă servească și nevoilor de zi cu zi? Căștile OneOdio A70 sunt dispozitivul pe care îl căutați! Acestea sunt la fel de potrivite pentru DJ și drept căști de zi cu zi. Le veți conecta la diverse echipamente precum telefoane, tablete, boxe sau chitare electrice. Vrei să scapi de firele încurcate? Această problemă va dispărea odată cu conexiunea wireless a căștilor. În plus, designul special va face ca utilizarea lor să fie foarte confortabilă.
Multe opțiuni de conectivitate
Puteți conecta căștile OneOdio exact așa cum doriți. Un singur cablu cu un capăt de 3,5 mm la 6,35 mm vă oferă posibilitatea de a le conecta în egală măsură la telefoane, tablete și laptopuri, dar și la chitare electrice sau mixere. Mai mult, o tehnologie specială va permite ca două persoane să asculte aceeași muzică simultan pe echipamente diferite. Doriți să renunțați la cablurile încurcate? Tehnologia Bluetooth 5.2, cu care sunt echipate căștile, vă va permite să vă conectați convenabil fără fir.
Muncă îndelungată
Doriți să vă bucurați de funcționarea nelimitată a căștilor? Optați pentru o conexiune prin cablu cu ajutorul cablului special pe care îl veți găsi în set. Totuși, dacă optați pentru o conexiune wireless, vă puteți bucura de o funcționare îndelungată, de până la 50 de ore. Un timp de funcționare atât de lung se datorează unei baterii Li-ion cu o capacitate de 950 mAh. Acest lucru face ca echipamentul să fie ideal în egală măsură pentru utilizarea zilnică și pentru activitatea unui DJ profesionist.
Calitate înaltă
Doriți să vă bucurați de un sunet excelent, indiferent de modul în care alegeți să vă conectați? Căștile OneOdio A70 vă pot garanta acest lucru! În plus, nu trebuie să vă faceți griji că veți scoate accidental cablul, deoarece îl puteți bloca în căști prin răsucirea acestuia. Controlul convenabil al echipamentului vă va permite să folosiți butoanele de pe partea laterală. Căștile sunt, de asemenea, echipate cu tehnologie de anulare a zgomotului, astfel încât oricare dintre apelurile telefonice va fi întotdeauna inteligibilă.
Utilizare confortabilă
Dacă sunteți în căutarea unui echipament confortabil, alegeți căștile A70. Banda de fixare pe cap, astfel încât să o puteți adapta la dimensiunea capului dumneavoastră, este reglabilă. Mai mult, căștile în sine au posibilitatea de a se roti la 90 de grade. Pentru o mai bună depozitare și transport, căștile sunt pliabile și a fost inclusă o husă. Puteți purta echipamentul OneOdio timp de mai multe ore, deoarece căștile sale sunt foarte moi, astfel încât vor fi confortabile de purtat.
Incluse
- Căști A70
- Cablu de la 6,35 mm la 3,5 mm x 1
- Cablu audio de 3,5 mm x 1
- Cablu de încărcare USB
- Manual de utilizare
- Husă
| Producător | OneOdio |
|---|---|
| Model | A70 |
| Conectivitate | Cablu audio 3,5 mm / 6,35 mm, Bluetooth 5.2 |
| Timp de funcționare fără fir | Până la 50 de ore |
| Baterie | Li-ion, 950 mAh |
| Culoare | Albastru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth OneOdio Fusion A70, Bluetooth 5.2, 950 mAh, USB-C, Albastru







