Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio cu microfon Karl Lagerfeld, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Negru/Alb Cod produs: KAR-159697
Vezi toate produsele din categoria Casti cu fir
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Sunet clar si bass puternic, fara distorsiuni; control multifunctional |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Jack audio 3.5 mm |
| Conectori | Jack 3.5 mm |
| Culori disponibile |
Negru Alb |
| Greutate | 0 g |
| Material | Silicon |
| Pentru | Adulti |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip produs | In ear |
DESCRIERE
Casti audio cu microfon Karl Lagerfeld, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Negru/Alb
Căști cu fir Karl Lagerfeld HD audio, concepute pentru a avea o reducere inteligentă a zgomotului și audio de cea mai bună calitate.Karl este cunoscut și recunoscut pentru stilul său îndrăzneț, iar produsele din această colecție sunt direct inspirate de brandul lor la modă, orientat spre modă
Colecție: Electronic
Tip: Căști cu fir
Material: Silicon
Culoare: Alb&negru
Compatibilitate: Universal 3,5mm
Detalii tehnice:
- Difuzor: 10 mm
- Sensibilitate: 90 dB ± 3 dB
- Impedanță: 16 Ohm ± 15%
- Răspuns în frecvență: 20 ~ 20 000 Hz
- Tip mufă: 3,5 mm
- Lungime cablu: 1.2 m
- Vârfuri suplimentare pentru căști: S,M,L
Produs fabricat sub licență de la Karl Lagerfeld.
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio cu microfon Karl Lagerfeld, In-ear, Control pe fir, Jack 3.5mm, Lungime cablu 1.2m, Negru/Alb







