Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio Foneng BL500, Bluetooth 5.1, Autonomie 12h, Alb Cod produs: FON-149315
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.1 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 12 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti audio Foneng BL500, Bluetooth 5.1, Autonomie 12h, Alb
Căști fără fir TWS Foneng BL500
Achiziționați căștile TWS pentru o calitate excelentă a sunetului și confortul la care visați. Foneng BL500 sunt echipate cu drivere de 13 mm și cu conectivitate Bluetooth 5.1, acestea garantează o transmisie wireless fiabilă. Acestea au o autonomie de până la 4,5 ore, iar panourile tactile încorporate le fac ușor de utilizat. În plus, carcasa inclusă suportă încărcarea wireless.
Până la câteva ore de muzică la o singură încărcare
Căștile BL500 se remarcă prin durata mare de funcționare. Complet încărcate, acestea pot reda muzică timp de aproximativ 4,5 ore sau pot vorbi la telefon timp de aproximativ 4 ore. Încărcarea lor nu va dura mult - aproximativ o oră este suficientă. Mai mult, ai nevoie de doar aproximativ 2 ore pentru a încărca carcasa dedicată a căștilor.
Proiectate pentru confortul tău
Bucură-te de confortul visurilor tale. Căștile BL500 oferă un confort de neegalat și sunt foarte ușoare - fiecare cască cântărește doar aproximativ 3,1 g. Mai mult, acestea detectează automat dacă le aveți în urechi - dacă le scoateți, acestea vor opri imediat redarea și o vor relua când le puneți la loc. Astfel, nu trebuie să vă faceți griji că veți pierde partea preferată a unei melodii sau o parte interesantă dintr-un podcast!
Control tactil
Obțineți acces convenabil la cele mai importante funcții ale căștilor dvs. - acum tot ce aveți nevoie este la îndemâna dvs. Foneng BL500 sunt echipate cu panouri tactile speciale pe care le puteți utiliza, de exemplu, pentru a controla redarea, a gestiona apelurile telefonice primite și a activa asistentul inteligent Siri. Nu mai trebuie să vă întindeți de fiecare dată mâna după smartphone!
Bluetooth 5.1
Problemele de transmisie sunt de domeniul trecutului. BL500 suportă tehnologia Bluetooth 5.1, care asigură o conexiune wireless rapidă, stabilă și latență redusă. Nu trebuie să vă faceți griji nici pentru configurarea complicată și împerecherea dispozitivelor. Pur și simplu deschideți carcasa și un pop-up va apărea pe ecranul smartphone-ului, permițându-vă să conectați căștile și să verificați nivelul lor de încărcare.
Calitate fantastică a sunetului
Lasă-te invitat la un adevărat festin muzical. Căștile Foneng oferă o calitate fantastică a sunetului - datorită în parte driverelor de 13 mm. Detalii extrem de saturate, înalte clare și bas profund și puternic - toate acestea vă vor permite să vă descoperiți din nou melodiile preferate!
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | BL500 |
| Culoare | Alb |
| Bluetooth | 5.1 |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Profiluri Bluetooth | HFP, HSP, A2DP, AVRCP, SPP, PBAP, TWS+, CVC8.0 |
| Model de circuit | JL6973D |
| Putere RF | CLASS2 5 dBm |
| Sensibilitate | -90 dBm |
| Transductor | 13 mm |
| Impedanță | 32Ω ±15% |
| Răspuns în frecvență | 2,40 GHz - 2,480 GHz |
| Timp de redare a muzicii | aprox. 4,5 h |
| Timp de convorbire | aprox. 4 h |
| Timp de funcționare carcasă | aprox. 12 h |
| Timp de încărcare căști | aprox. 1 h |
| Timp de încărcare a carcasei | aprox. 2 h |
| Baterie pentru căști | Litiu 3,7 V 25 mAh |
| Baterie carcasă | Litiu 3,7 V 230 mAh |
| Sensibilitatea microfonului | -42 ±2 dB |
| Greutate per combinat | 3,1 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio Foneng BL500, Bluetooth 5.1, Autonomie 12h, Alb







