Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio QCY Crossky C50, Bluetooth 6.0, Autonomie 35h, 350mAh, Wireless, Alb Cod produs: QCY-149323
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 6.0 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 35 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
Casti audio QCY Crossky C50, Bluetooth 6.0, Autonomie 35h, 350mAh, Wireless, Alb
Căști fără fir QCY Crossky C50
QCY Crossky C50 este o cască care combină confortul purtării, calitatea ridicată a sunetului și tehnologia fiabilă într-un design ușor și ergonomic. Datorită designului său deschis, puteți asculta muzică în timp ce rămâneți conștient de împrejurimi. Driverele magnetice duble garantează un bas mai puternic, iar timpul total de redare ajunge până la 35 de ore cu carcasa de încărcare. Tehnologia Bluetooth versiunea 6.0 asigură o conexiune rapidă, stabilă, cu latență redusă, iar comenzile tactile vă permit să gestionați în mod convenabil muzica și apelurile. Cu gradul de impermeabilitate IPX5 (International Protection Marking, nivel 5, rezistent la pulverizarea apei din orice parte), puteți asculta muzică în ploaie, în timp ce vă antrenați sau în drum spre serviciu, fără să vă faceți griji că vă deteriorați echipamentul
Bas mai profund, mai multă emoție
Driverele magnetice duble și diafragmele din fibră de carbon asigură un bas dinamic și profund (până la 20 Hz) pe care îl veți simți la fiecare bătaie de tobă. Căștile Crossky C50 garantează un sunet clar și detaliat chiar și la niveluri ridicate de volum. Datorită algoritmului de egalizare dinamică și a funcției de îmbunătățire a basului, vă puteți bucura de un sunet echilibrat în orice condiții. Controlul automat al volumului ajustează nivelul de redare în funcție de mediul înconjurător, astfel încât muzica dvs. să poată fi auzită clar, dar fără a vă obosi auzul.
Auziți ce se întâmplă în jurul dvs.
Designul deschis al căștilor vă permite să ascultați muzică în timp ce rămâneți în contact cu mediul înconjurător. Tehnologia de reducere a scurgerilor de sunet reduce scurgerile de sunet cu 90% prin direcționarea sunetului direct către ureche, permițându-vă să vă bucurați de ascultare privată chiar și în spații publice.
Conversații fără distorsiuni
Crossky C50 dispune de patru microfoane cu tehnologie beamforming și un algoritm AI (Artificial Intelligence) care reduce zgomotul ambiental și cel produs de vânt cu până la 45 dB, oferind un sunet clar pentru apelurile telefonice chiar și în locuri aglomerate.
Comoditate cu ajutorul aplicației
Cu ajutorul aplicației QCY, poți profita la maximum de căștile tale. Din ea, puteți verifica nivelul de încărcare, regla comenzile tactile, activa modul Joc sau modul Sleep, localiza căștile, modifica setările egalizatorului și actualiza software-ul.
Ascultați fără întrerupere
Crossky C50s oferă până la 7,5 ore de ascultare a muzicii cu o singură încărcare, iar cu carcasa de încărcare, durata totală de funcționare este de până la 35 de ore. Astfel, le puteți utiliza toată ziua cu liniște - de la antrenament la serviciu până la relaxarea de seară.
Conexiune stabilă
Bluetooth 6.0 asigură o conexiune rapidă și stabilă la dispozitivul dvs. și latență scăzută, permițându-vă să vă bucurați de un sunet fluent în timp ce ascultați muzică, vizionați filme sau jucați jocuri. Căștile permit conectarea simultană la două dispozitive, astfel încât să puteți comuta cu ușurință între telefon și laptop. Suportul pentru profilurile HFP (Hands-Free Profile), A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) și AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) asigură compatibilitatea cu majoritatea dispozitivelor mobile și permite controlul convenabil al redării.
Confort pentru ureche
Designul special deschis permite căștilor să se potrivească oricărei forme a urechii, datorită cupelor flexibile pentru urechi cu memorie de formă și a învelișului de silicon moale, permeabil la aer. Pur și simplu așezați QCY Crossky C50 pe cea mai subțire parte a urechii, glisați în jos și reglați poziția pentru un sunet optim, indiferent dacă faceți mișcare, mergeți sau lucrați. Greutatea redusă (5,2 grame per cască) sporește și mai mult confortul.
Inclus:
- Căști fără fir
- Carcasă de încărcare
- Cablu USB-C (Universal Serial Bus Type-C, un conector universal pentru încărcare și transfer de date)
- Manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Model | C50 alb |
| Versiunea Bluetooth | 6.0 |
| Sisteme compatibile | iOS / Android |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10 m |
| Rezistent la apă | IPX5 |
| Timp total de funcționare | 35 h |
| Timp de redare la o singură încărcare | 7,5 h |
| Profiluri | HFP / A2DP / AVRCP |
| Capacitatea bateriei (carcasa de încărcare) | 380 mAh |
| Capacitatea bateriei (căști) | 35 mAh |
| Port de încărcare | USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio QCY Crossky C50, Bluetooth 6.0, Autonomie 35h, 350mAh, Wireless, Alb







