Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio QCY H3 ANC, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 60h, 500mAh, Negru Cod produs: QCY-145234
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 60 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio QCY H3 ANC, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 60h, 500mAh, Negru
Căști fără fir QCY H3 (negru)
QCY H3 sunt căști wireless care vor da viață muzicii tale preferate! Certificarea Hi-Res audio confirmă reproducerea excelentă a sunetului, garantându-vă sunetul pe care îl așteptați. Datorită celor 3 microfoane cu algoritm VDCNN, puteți efectua apeluri telefonice chiar și în medii zgomotoase, iar tehnologia ANC vă va cufunda în muzică, eliminând zgomotele deranjante. Le puteți conecta cu succes la 2 dispozitive simultan. Durata lor de funcționare ajunge până la 60 de ore la o singură încărcare, iar designul ergonomic asigură un confort maxim.
Sunet de cea mai bună calitate
Lăsați-vă purtat de muzică cu QCY H3! Dispunând de drivere dinamice de 40 mm, căștile oferă un sunet de o calitate incredibilă. Acuitățile clare, basul profund și bogăția incredibilă a detaliilor vor face ca muzica să sune mai bine ca niciodată. Căștile QCY H3 sunt, de asemenea, certificate Hi-Res Audio, ceea ce înseamnă că oferă un sunet de calitate de studio.
Tehnologie inovatoare
Căștile QCY sunt concepute pentru a satisface o varietate de nevoi ale utilizatorilor. Datorită tehnologiei adaptative avansate a căștilor QCY H3, acestea se pot adapta la structura urechii și la modul în care le purtați. Căștile creează apoi o anulare optimă a zgomotului și corectează curba sunetului, oferind un sunet adaptat la nevoile dvs. individuale.
Dumneavoastră decideți ce auziți
Concentrează-te pe ceea ce contează cel mai mult. QCY H3 suportă tehnologia hibridă de anulare a zgomotului, care atenuează eficient zgomotul ambiental cu 43 dB, permițându-vă să vă cufundați în sunetele muzicii preferate. Aveți la dispoziție până la 4 moduri ANC, care variază în funcție de gradul de amortizare a zgomotului ambiental. Printre acestea, vei găsi un mod de reducere a vântului, ideal pentru mersul pe jos sau cu bicicleta, și modul Transparență, care îți permite să rămâi în contact cu mediul înconjurător fără a fi nevoit să-ți scoți căștile.
Vorbiți fără interferențe oriunde v-ați afla
Faceți cumpărături într-un mall aglomerat? Sau vă așteptați trenul în gară? Acum puteți vorbi liber la telefon în oricare dintre aceste locuri! Căștile QCY H3 dispun de până la 3 microfoane încorporate, susținute de un algoritm avansat VDCNN care ajustează automat nivelurile de anulare a zgomotului. Acest lucru înseamnă că vorbele dvs. vor fi înregistrate cu acuratețe, indiferent de mediul în care vă aflați.
Ascultați toată ziua
Cu QCY H3, melodiile dvs. preferate vă vor însoți chiar și zile întregi! Căștile vă permit să vă bucurați de o durată de funcționare extrem de lungă! Cu modul ANC activat, acestea pot reda muzică timp de 35 de ore, iar cu modul ANC dezactivat, durata de funcționare crește la până la 60 de ore. După doar aproximativ 2 ore de încărcare, voi fi gata să lucrez din nou!
Rapid și fiabil - conexiune Bluetooth 5.3
Bucurați-vă de un sunet fantastic, fără lag, fie că vă jucați jocuri, vizionați filme sau ascultați muzică. Căștile utilizează cel mai recent cip Bluetooth 5.3, care garantează o conexiune rapidă și stabilă, cu o rază de acțiune de 10 metri. Mai mult, în modul de joc, latența este redusă la doar 0,068 secunde, ceea ce duce la o sincronizare audio și video perfectă.
Proiectat cu gândul la confortul tău
Ascultați muzică ore întregi fără să vă faceți griji cu privire la disconfort! Căștile realizate din piele proteică sintetică de înaltă calitate se potrivesc perfect urechilor dvs. fără a exercita o presiune neplăcută. În plus, butoanele încorporate vă vor permite să controlați în mod convenabil playerul muzical, apelurile sau volumul, ceea ce face ca utilizarea QCY H3 să fie și mai plăcută.
Capacități suplimentare cu ajutorul aplicației
Descoperiți toate funcțiile căștilor cu ajutorul aplicației QCY! O puteți găsi atât în magazinul Google Play, cât și în App Store. Cu ajutorul acesteia, puteți ajusta setările de sunet pentru orice tip de muzică, puteți verifica starea de încărcare a bateriei, puteți localiza căștile sau puteți alege dintre modurile ANC disponibile.
Incluse
- căști
- Cablu audio de 3,5 mm
- Cablu de la USB-C la USB-A
- manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Model | H3 |
| Culoare | Negru |
| Tip de căști | In-ear |
| Drivere | 40 mm |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Profil Bluetooth | A2DP / AVRCP / HFP |
| Tip de conexiune | Fără fir și cu fir - cablu audio de 3,5 mm |
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Timp de funcționare |
Până la 35h (cu ANC activat)
Până la 60h (cu ANC dezactivat) |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2h |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Dimensiunile căștilor | 160,2 x 81,7 x 196,8 mm |
| Sisteme compatibile | iOS / Android |
| Aplicație | Aplicația QCY |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti audio QCY H3 ANC, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 60h, 500mAh, Negru







