Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio TWS Foneng BL08, Bluetooth 5.0, Autonomie 12h, 400mAh, Alb Cod produs: FON-149310
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 12 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti audio TWS Foneng BL08, Bluetooth 5.0, Autonomie 12h, 400mAh, Alb
Căști fără fir TWS Foneng BL08
Căștile fără fir Foneng BL08 sunt un model echipat cu tehnologia Bluetooth 5.0 și vor oferi o conexiune stabilă, precum și un sunet clar, astfel încât să vă puteți pierde în melodiile preferate. În plus, căștile sunt echipate cu o baterie de 400 mAh, oferind mai mult de 12 ore de utilizare cu o singură încărcare.
Calitate excelentă
Căștile au o detectare precisă a urechii, ceea ce înseamnă că trebuie doar să le puneți în ureche pentru a începe să ascultați muzică, iar scoaterea lor va întrerupe redarea. Mai mult, acestea folosesc planul GL 6936D8, care asigură o calitate stabilă și excelentă. Sunt echipate cu toate caracteristicile necesare, cum ar fi GPS și un afișaj real al nivelului bateriei.
Ușor de utilizat
Bateria acestor căști are o capacitate de 400 mAh, ceea ce permite mai mult de 12 ore de utilizare cu o singură încărcare. Căștile dispun de control tactil, astfel încât puteți schimba melodiile, regla volumul și activa asistentul vocal cu doar câteva atingeri.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | BL08 |
| Bluetooth | 5.0 |
| Distanța de operare | ≤ 12 m |
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Timp de funcționare a căștii | mai mult de 12 ore |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio TWS Foneng BL08, Bluetooth 5.0, Autonomie 12h, 400mAh, Alb







