Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio TWS Foneng BL09, Bluetooth 5.0, Autonomie 400mAh, Alb Cod produs: FON-149311
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 0 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti audio TWS Foneng BL09, Bluetooth 5.0, Autonomie 400mAh, Alb
Căști fără fir TWS Foneng BL09
Foneng BL09 sunt căști fără fir care au fost create cu gândul la confort. Datorită bateriei mari, acestea garantează o durată lungă de funcționare. În plus, conexiunea stabilă Bluetooth 5.0 face ca legătura să fie permanentă și puteți uita deja de deconectarea constantă a căștilor.
Confortabil de utilizat
Căștile BL09 sunt echipate cu tehnologia Bluetooth 5.0, astfel încât vi se garantează o conexiune stabilă și rapidă. În plus, acestea se remarcă și prin detectarea precisă a urechii, ceea ce înseamnă că trebuie doar să le puneți în ureche pentru a începe să ascultați muzică, iar scoaterea lor va întrerupe redarea. Acestea au, de asemenea, capacități de control tactil. Cu doar câteva clicuri puteți schimba piesele, regla volumul sau dezactiva asistentul vocal.
Baterie mare
Căștile BL09 se disting prin bateria mare de 400 mAh. Acest lucru face posibil să vă bucurați de melodiile preferate pentru o perioadă lungă de timp. În plus, conexiunea Bluetooth va funcționa la o distanță de până la 12 metri! Cu Foneng, nimic nu vă va mai limita!
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | BL09 |
| Bluetooth | 5.0 |
| Distanța de operare | ≤ 12 m |
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Culoare | alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti audio TWS Foneng BL09, Bluetooth 5.0, Autonomie 400mAh, Alb







