Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio TWS Foneng BL129, Bluetooth 5.3, Autonomie 7h, Alb Cod produs: FON-149313
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio TWS Foneng BL129, Bluetooth 5.3, Autonomie 7h, Alb
Casti audio TWS Foneng BL129
Căutați căști care nu numai că vă impresionează cu sunetul lor, dar sunt și foarte confortabile de purtat? Foneng BL129 vor fi perfecte pentru dumneavoastră! Datorită Bluetooth 5.3, acestea vă vor garanta o conexiune stabilă și constantă. În plus, le puteți purta întotdeauna cu dvs. datorită designului lor ușor și compact.
Conexiune fără fir
Căștile Foneng BL129 sunt o soluție inovatoare pentru iubitorii de muzică și utilizatorii de smartphone-uri care doresc un sunet de înaltă calitate și o utilizare confortabilă. Căștile se conectează la dispozitive prin Bluetooth 5.3, permițând o conexiune stabilă la o distanță de până la 10 metri.
Durată lungă de funcționare
Unul dintre cele mai mari puncte forte ale căștilor Foneng BL129 este timpul de redare a muzicii, care este de până la 7 ore. În plus, căștile au o baterie mare cu o capacitate de 3,7 V / 35 mAh, care permite o utilizare mai lungă fără încărcare. Dacă este necesar, carcasa cu baterie mare de 3,7 V / 230 mAh permite încărcarea căștilor în doar 1 o oră în timp ce sunt depozitate. În plus, puteți încărca cu ușurință carcasa utilizând un cablu USB-C sau wireless.
Confortabil de utilizat
Căștile cântăresc doar 60 g și măsoară 61 × 45 × 22 mm, ceea ce le face foarte ușor de transportat. Este demn de remarcat faptul că BL129 oferă o potrivire foarte confortabilă și stabilă în ureche, ceea ce vă va menține confortabil pentru o lungă perioadă de timp.
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | BL129 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Distanța de operare | 10 m |
| Timp de redare a muzicii | până la 7 ore |
| Capacitatea bateriei căștilor | 3,7 V / 35 mAh |
| Capacitatea bateriei carcasei | 3,7 V / 230 mAh |
| Port de încărcare | Lightning / încărcare fără fir |
| Timp de încărcare pentru căști | 1 oră |
| Timp de încărcare pentru carcasă | 2 ore |
| Greutate | 60 g |
| Dimensiuni | 61 × 45 × 22 mm |
| Culoare | alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti audio TWS Foneng BL129, Bluetooth 5.3, Autonomie 7h, Alb







