Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless Baseus Bowie H1i, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, 600 mAh, Autonomie 70h, ANC, Negru Cod produs: BAS-163211
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat Metal |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 70 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless Baseus Bowie H1i, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, 600 mAh, Autonomie 70h, ANC, Negru
Pregătiți-vă pentru o experiență muzicală de neuitat cu căștile Baseus Bowie H1i! Driverele din neodim de 40 mm combinate cu tehnologia Spatial Audio vă vor permite să descoperiți detalii necunoscute anterior ale melodiilor dvs preferate. Au primit, de asemenea, certificarea Hi-Res Audio pentru sunet de înaltă calitate. Tehnologia ANC reduce eficient zgomotele exterioare la 38 dB. Acestea oferă un timp de funcționare extrem de lung, iar designul lor ergonomic garantează un confort de lungă durată.
Descoperiți frumusețea muzicii
Cântecele dvs preferate nu au sunat niciodată mai bine! Căștile sunt echipate cu drivere din neodim de 40 mm care garantează o gamă largă de frecvențe, de la bas scăzut la acute clare, permițându-vă să experimentați muzica în spectrul complet de sunet. În plus, folosesc tehnologia Spatial Audio, astfel încât veți simți diferitele sunete care vă înconjoară din diferite părți.
Concentrați-vă pe ceea ce contează cel mai mult
Concentrați-vă pe podcast-ul dvs preferat sau cufundați-vă în sunetele cântecelor! Baseus Bowie H1i oferă un mod de anulare activă a zgomotului (ANC) care anulează sunetele din exterior până la 38 dB. Căștile Baseus sunt perfecte pentru orice situație!
Până la 100 de ore de funcționare
Acum puteți reda muzică atâta timp cât doriți! Bateria încorporată de 660 mAh permite 70 de ore de utilizare când utilizați modul ANC sau până la 100 de ore când modul ANC este dezactivat. Acestea vor dura doar 2 ore pentru a se încărca și veți găsi un cablu USB-C inclus pentru a fi ușor.
Confort de vis pe tot parcursul zilei
Căștile Baseus Bowie H1i sunt concepute pentru un confort maxim. Designul lor ergonomic se potrivește perfect formei urechilor dvs, eliminând presiunea incomodă și asigurând confort chiar și în timpul orelor de utilizare. Căștile moi din materiale de înaltă calitate nu sunt doar plăcute la atingere, ci și suprimă eficient sunetele ambientale, permițându-vă să vă concentrați pe deplin pe muzică.
Libertate wireless
Uitați de întârzieri, interferențe și alte probleme de conectare! Bowie H1i utilizează cea mai recentă versiune a tehnologiei wireless Bluetooth 5.3, care oferă o conexiune rapidă și stabilă la dispozitivele selectate. Căștile oferă, de asemenea, o latență ultra-scăzută de doar 0,038 secunde, astfel încât să vă puteți poți învinge cu ușurință rivalii în joc și să doborâți mai multe recorduri. În plus, veți împerechea cu succes Bowie H1i cu 2 dispozitive simultan!
Rămâneți în contact constant cu ceilalți
Baseus Bowie H1i nu sunt excelente doar pentru a asculta muzică, ci și pentru a efectua apeluri telefonice. Microfoanele încorporate vă înregistrează vocea în mod fiabil, eliminând zgomotul de fundal nedorit. De acum înainte, puteți efectua apeluri indiferent unde vă aflați!
Totul sub control
Operarea căștilor este mai ușoară decât credeți! Datorită butoanelor încorporate de pe căști, puteți controla comod redarea muzicii, activa modul ANC, regla volumul sau răspunde/încheia apeluri, fără a fi nevoie să atingeți telefonul. Aplicația dedicată Baseus vă va permite să personalizați în continuare căștile după preferințele dvs. Din acesta puteți verifica nivelul de încărcare, reglați setările EQ, personalizați funcționarea butoanelor sau localizați căștile - totul cu doar câteva clicuri!
Incluse
- Căști
- Cablu USB-C 3A 0,3m
- cablu de 3,5 mm
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Model | Bowie H1i |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS PC Metal |
| Greutate | Aproximativ 226 g |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| protocoale Bluetooth | LHDC / AAC / SBC |
| Răspuns în frecvență | 20Hz-40kHz |
| Traductoare | 40 mm |
| Anularea activă a zgomotului (ANC) | Da, până la -38 dB |
| Gamă | Până la 10 m |
| Timp de funcționare | Aproximativ. 100 h (mod ANC oprit) Aprox. 70 h (mod ANC activat) |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Timp de încărcare | aproximativ 2 h |
| Capacitatea bateriei | 600 mAh / 2,22 Wh |
| Aplicație | Baseus |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Baseus Bowie H1i, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, 600 mAh, Autonomie 70h, ANC, Negru







