Casti audio wireless Baseus D05, Bluetooth 5.2, Driverere 40 mm, 600 mAh, Autonomie 70h, Rose Gold Cod produs: BAS-163214
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culori disponibile | Roz |
| Material |
ABS Metal Policarbonat |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 70 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Casti audio wireless Baseus D05, Bluetooth 5.2, Driverere 40 mm, 600 mAh, Autonomie 70h, Rose Gold
Bucurați-vă de melodiile preferate într-un mod nou cu căștile wireless Baseus Bowie D05. Căștile oferă sunet surround 3D și sunt echipate cu drivere de 40mm. Mai mult, ele funcționează până la 70 de ore cu o singură încărcare, iar latența redusă vă va introduce și mai mult în lumea jocului. Ele prezintă, de asemenea, un design pliabil și se conectează la un dispozitiv compatibil în 2 moduri.

Sunet impresionant și calitate superioară a apelurilor
Cu căștile Baseus Bowie D05, veți simți că sunteți la un concert. Căștile utilizează tehnologia BISA pentru a oferi sunet surround. Mai mult, ele oferă drivere de neodim de 40mm, astfel încât să vă puteți bucura de un sunet bogat în detalii. În plus, microfonul înregistrează în mod precis vocea dvs., astfel încât interlocutorul dvs. să vă audă clar.

Până la 70 de ore de muzică neîntreruptă
Căștile Bowie D05 sunt dotate cu o baterie reîncărcabilă de 600 mAh, ceea ce se traduce în până la 70 de ore de redare. Încărcarea va fi facilitată de cablul USB-C inclus. După aproximativ 2 ore, căștile vor fi gata pentru a fi folosite din nou.

Ușoare și confortabile
Purtați căștile cât doriți și nu vă temeți de disconfort. Baseus Bowie D05 se ajustează la capul utilizatorului și oferă căști cu spumă de memorie moale. În plus, greutatea lor nu depășește 209 g. Puteți, de asemenea, să ajustați bandă de cap pentru a vă potrivi nevoilor dvs. Toate acestea se traduc în utilizare confortabilă.

Conexiune stabilă și latență redusă
Căștile Baseus Bowie D05 se remarcă printr-o latență de doar 0,06 secunde, ceea ce se traduce într-o mai bună sincronizare a video-ului și audio-ului și o mai mare imersiune în timpul jocurilor. Acest lucru este posibil datorită tehnologiei Bluetooth 5.2, care furnizează un semnal stabil până la 10 metri.

2 modalități de conectare
Conectare prin cablu sau wireless - alegeți metoda de conectare potrivită pentru dvs. Căștile se conectează la echipamentul compatibil printr-un cablu de 3,5 mm sau prin Bluetooth. Puteți, de asemenea, să asociați căștile Bowie D05 cu 2 dispozitive în același timp, cum ar fi un smartphone și o tabletă. Mai mult, căștile se vor conecta automat la smartphone-ul dvs. în timpul unui apel primit.

Operare convenabilă
Operarea căștilor este simplă și intuitivă, astfel încât să nu întâmpinați probleme. Există butoane pe căștile din partea stângă cu ajutorul cărora puteți răspunde/respinge/încheia un apel primit, regla volumul, sări la o melodie, activa modul de latență redusă, etc. În plus, din aplicația Baseus, puteți atribui funcții selectate butoanelor, utiliza egalizatorul, găsi căștile pierdute și multe altele.

Setul include:
Căști
Cablu USB către USB-C (1 m)
Cablu USB-C către 3,5 mm (1,2 m)
Manual de utilizare
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Model | Bowie D05 |
| Cod produs | A00024600413-Z1 |
| Culoare | Roz-auriu |
| Material | ABS + PC + metal |
| Greutate | 209 g |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Distanța de acoperire | Aproximativ 10 m |
| Timp de funcționare | 70 h (la nivelul de volum de 70%) |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 h |
| Port de încărcare | USB-C |
| Capacitate baterie | 600 mAh / 2.22 Wh |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| Dimensiuni | 175 x 210 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Baseus D05, Bluetooth 5.2, Driverere 40 mm, 600 mAh, Autonomie 70h, Rose Gold







