Casti audio wireless Creative Sound Blaster JAM V2, Bluetooth 5.0, Driverere 32 mm, Noise Canceling, Autonomie 22h, USB-C, Negru Cod produs: CRE-159790
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 22 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti audio wireless Creative Sound Blaster JAM V2, Bluetooth 5.0, Driverere 32 mm, Noise Canceling, Autonomie 22h, USB-C, Negru
Căștile ultraușoare Sound Blaster JAM V2 vin acum cu Bluetooth 5.0 și codecuri audio avansate, aptX™ HD și aptX™ Low Latency, oferind cea mai bună experiență de ascultare wireless. Bucurați-vă de un sunet bogat și captivant și comutați fără probleme între două dispozitive sursă Bluetooth cu funcția Multipoint, fără a pierde niciun moment din muzica dumneavoastră.
Experimentați o claritate îmbunătățită a vocii în timpul apelurilor cu noua configurație cu două microfoane și tehnologia de reducere a zgomotului, și până la 22 de ore de autonomie a bateriei pentru a rămâne conectat mai mult timp.
BUCURAȚI-VĂ DE CALITATEA AUDIO WIRELESS PREMIUM
Sound Blaster JAM V2 este echipat cu codecuri audio avansate pentru toate tipurile de utilizări!
Cu aptX HD, puteți savura un sunet mai bun decât calitatea CD-ului în timp ce ascultați muzică. Cu Sound Blaster JAM V2, puteți experimenta o claritate și o adâncime mai bună a sunetului wireless.
Cu aptX Low Latency, întârzierea audio Bluetooth este redusă la un nivel imperceptibil fără nicio pierdere a calității sunetului. Bucurați-vă de audio și video sincronizate în timp ce vizionați filme sau jucați jocuri cu aptX LL!
CONEXIUNE FĂRĂ PROBLEME LA DOUĂ DISPOZITIVE
Pe lângă adăugarea codecurilor audio de înaltă calitate, am echipat de asemenea Sound Blaster JAM V2 cu tehnologia Bluetooth 5.0 pentru a asigura streaming audio wireless neîntrerupt.
În plus, căștile se pot conecta la două dispozitive diferite simultan cu funcția Multipoint și pot comuta fără probleme între surse. Pur și simplu puneți pe pauză audio pe primul dispozitiv și începeți să redați pe al doilea pentru a schimba sursa audio!
UȘOARE DAR PUTERNICE
Așteptați-vă la o calitate excelentă a sunetului cu driverele noastre de neodim de 32 mm de înaltă performanță care oferă un sunet bogat și clar - perfect pentru muzică, filme și jocuri.
Pur și simplu apăsați butonul Bass Boost pentru a îmbunătăți tonurile joase în Sound Blaster JAM V2! Bucurați-vă de un sunet mai profund în filmele sau jocurile dumneavoastră cu doar o apăsare de buton.
PERSONALIZAȚI MUZICA DUMNEAVOASTRĂ
Indiferent dacă sunteți un iubitor de bas sau preferați să auziți toate detaliile vocale, noua aplicație Creative vă permite să schimbați setările egalizatorului după preferințele dumneavoastră în modul cu fir.
Cu această aplicație, aveți acces la setările egalizatorului grafic Sound Blaster, SmartComms Kit și alte setări de redare și microfon într-o aplicație Creative integrată tot-în-unu!
UNELTE „SMART” PENTRU COMUNICARE „SMART”
Introducând SmartComms Kit, care include noua noastră suită de tehnologii inteligente de comunicare concepute pentru a îmbunătăți experiența apelurilor online. Funcția noastră VoiceDetect dezactivează și reactivează automat microfonul fără a ridica un deget sau elimină orice zgomot de fond din mediul dumneavoastră, precum și din cel al altora, cu tehnologia de reducere a zgomotului bidirecțional, NoiseClean.
Doar descărcați aplicația Creative și folosiți Sound Blaster JAM V2 în modul cu fir cu computerul dumneavoastră pentru a accesa aceste funcții avansate.
MICROFON DUAL, CLARITATE DUALĂ A VOCI
Sound Blaster JAM V2 este echipat cu două microfoane și tehnologia de reducere a zgomotului Qualcomm cVc™ 8.0 care colaborează pentru a capta vocea dumneavoastră și a suprima zgomotul ambiental pentru o calitate excelentă a apelurilor în modul Bluetooth.
22 DE ORE DE REDARE
Cu Sound Blaster JAM V2, nu trebuie să vă faceți griji în legătură cu timpul, deoarece acestea pot dura întreaga zi: până la 22 de ore de autonomie a bateriei. Când bateria se termină, puteți comuta la redarea cu fir cu cablul USB-C sau o puteți reîncărca cu același cablu USB-C timp de 10 minute și continuați pentru încă 4 ore!
*Autonomia reală a bateriei variază în funcție de utilizare, setări și condiții de mediu.
Specificații Tehnice |
|
| Tip Produs | Căști on-ear |
| Stil de Purta | On-ear |
| Conectivitate | USB-C (încărcare), Bluetooth 5.0 |
| Lungime Cablu (de la un capăt la altul) | 1.2 m |
| Autonomie Baterie | *Pe baza nivelului moderat de volum. Autonomia reală a bateriei va varia în funcție de setările de utilizare și condițiile de mediu. Până la 22 de ore de redare totală. |
| Tip Baterie | 1 x 200 mAh baterie litiu-polimer |
| Microfoane | Răspuns de frecvență: 100–10,000 Hz
Sensibilitate la 1 kHz: - 42 dBV / Pa Tip: Microfon omnidirecțional x 1 Asistent Vocal: Siri, Google Assistant |
| Drivere | Răspuns de frecvență: 20–20,000 Hz
Tip: Neodim |
| Versiune Bluetooth® | 5.0 |
| Codecuri Wireless | aptX™, aptX™ HD, aptX™ Low Latency, SBC |
| Profiluri | HFP (Profil Hands-Free), (A2DP) Profil Avansat de Distribuție Audio, (AVRCP) Profil de Control Audio/Video la Distanță, suport pentru funcția Multipoint pentru până la 2 dispozitive |
| Frecvență de Funcționare | 2.4 GHz |
| Raza de Funcționare | până la 15 metri |
| Controale | Tip: buton
Volum: Da |
| Cerințe de Sistem USB Audio - Windows | Procesor Intel Core i3 sau procesor AMD echivalent
Placă de bază Intel, AMD sau 100% compatibilă Microsoft Windows 10 (versiune 32/64-bit), Windows 8.1/8.0 (versiune 32/64-bit), Windows 7 (versiune 32/64-bit) 1 GB RAM > 600 MB spațiu liber pe hard disk Port USB 2.0/USB 3.0 |
| Cerințe de Sistem USB Audio - Mac OS | Mac OS X 10.9 sau mai recent
1 GB RAM Port USB 2.0/USB 3.0 |
| Cerințe de Sistem USB Audio - Aplicația Creative | Sistem de operare Microsoft Windows 10 32/64-bit |
| Cerințe de Sistem - Audio Bluetooth | Dispozitive Bluetooth compatibile care suportă profilul stereo Bluetooth (A2DP) |
| Conținutul Pachetului | 1 x Sound Blaster JAM V2
1 x perne de urechi de schimb 1 x cablu USB-C la USB-A Ghid de Pornire Rapidă Broșură de Conformitate Broșură de Informații despre Garanti |
| Dimensiuni | 150 × 63 × 166 mm |
| Pondere | 84g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Creative Sound Blaster JAM V2, Bluetooth 5.0, Driverere 32 mm, Noise Canceling, Autonomie 22h, USB-C, Negru






