Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 27h, Baterie 500mAh, Jack 3.5mm, Alb Cod produs: CRE-159765
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culori disponibile | Alb |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 27 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 27h, Baterie 500mAh, Jack 3.5mm, Alb
Creative Zen Hybrid sunt căștile perfecte pentru cei care doresc să combine liniștea și intimitatea cu cea mai înaltă calitate a sunetului. Echipate cu tehnologii avansate, cum ar fi anularea hibridă activă a zgomotului și modul ambiental, acestea oferă o experiență audio excelentă în orice situație.
Două inimi care bat
Inima Creative Zen Hybrid o reprezintă driverele. Acordate special de inginerii noștri acustici, driverele duble de neodim de 40 mm, cu gamă completă, oferă sunet de înaltă calitate fără probleme. De la basul precis cu o semnătură sonoră caldă la tonuri înalte clare și curate-veți auzi fiecare sunet clar.
Conform condițiilor tale!
Cu anularea hibridă activă a zgomotului (ANC), poți elimina până la 95% din zgomotul ambiental, creându-ți propria zonă de confort. Căștile utilizează patru microfoane ANC, combinând sistemele feedforward și feedback pentru a acoperi un spectru larg de zgomot și a oferi muzică pură, neîntreruptă.
Funcționalitate și confort
Creative Zen Hybrid sunt echipate cu un microfon cu anulare a zgomotului care asigură apeluri vocale mai clare. Toate controalele esențiale sunt plasate pe casca dreaptă, facilitând accesul la funcții precum răspunsul la apeluri, utilizarea asistenților inteligenți (Siri sau Google Assistant) și reglarea volumului.
Baterie durabilă și calitate excelentă a construcției
Sperăm că lista ta de redare este suficient de lungă. Creative Zen Hybrid are o durată lungă de viață a bateriei de până la 27 de ore* cu ANC activat. Încărcarea este, de asemenea, foarte simplă cu cablul USB-C inclus. Dacă te grăbești, folosește încărcarea rapidă de 5 minute pentru a obține 5 ore de redare.
*Bazat pe un nivel mediu de volum. Durata reală a bateriei depinde de setările utilizatorului și de condițiile de mediu.
Căștile sunt echipate cu o bandă reglabilă (1) cu un miez intern ranforsat, care formează baza căștilor. Este acoperită suplimentar cu piele sintetică de înaltă calitate (2), îmbunătățind aspectul elegant al dispozitivului. Pe ambele părți ale căștilor, există cupe rotative la 90° (3), fabricate din piele sintetică moale pentru o potrivire confortabilă și precisă.
Conștientizare ambientală: Activată
Comută rapid la Modul Ambiental folosind același buton ca și ANC de pe casca dreaptă! Lasă sunetul extern să intre pentru a fi mai conștient de împrejurimile tale, a auzi anunțurile publice în gări sau a purta o scurtă conversație la cafea-toate fără a-ți opri muzica! Pentru bicicliști și navetiști, acest lucru este deosebit de util pentru a rămâne în siguranță în timpul călătoriilor, mai ales în zonele cu trafic intens.
Alege-ți modul
Indiferent dacă este vorba de opțiuni wireless sau cu fir, poți alege între Bluetooth® 5.0 sau un jack analogic de 3,5 mm. Recomandăm modul wireless atunci când ești în mișcare și cel cu fir când bateria se epuizează sau când ai nevoie de o modalitate rapidă și ușoară de a te relaxa cu melodiile tale preferate. Creative Zen Hybrid dispune, de asemenea, de codec-ul audio AAC^ pentru o calitate mai bună a streamingului wireless.
Fă-te auzit!
Sunet mai clar pentru ceilalți, oferind experiențe mai bune în timpul apelurilor vocale! Creative Zen Hybrid este echipat cu un microfon cu anulare a zgomotului care captează vocea ta. Combinat cu ANC activat, vei putea auzi apelanții și mai bine atunci când zgomotul ambiental este redus la tăcere.
Specificații tehnice |
|
| Brand | Creative |
| Model | Creative Zen Hybrid |
| Durata totală a bateriei | Cu ANC activat - până la 27 de ore,
Cu ANC dezactivat - până la 37 de ore |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0, intrare stereo de 3,5 mm |
| Interval de temperatură de funcționare | 0–45°C |
| Tip baterie | 1 x baterie litiu-ion polimer (500 mAh) |
| Lungime cablu | 1,2m |
| Microfon | Sensibilitate la 1 kHz: - 42 dBV/Pa
Tip: Microfon omnidirecțional Răspuns în frecvență: 100–10.000 Hz Tip: Microfon omnidirecțional Impedanță: 32 ohmi |
| Drivere | Răspuns în frecvență: 20–20.000 Hz
Tip: Neodim |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Codec-uri wireless | AAC, SBC |
| Profiluri | HFP (Hands-Free Profile),
A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) |
| Frecvență de operare | 2402–2480 MHz |
| Rază de operare | Până la 10 m |
| Asistent vocal | Siri/Google Assistant |
| Aplicație | Aplicația SXFI |
| Dimensiuni | 160 x 80 x 205 mm |
| Greutate | 273g |
| În cutie | 1 x Creative Zen Hybrid
1 x cablu stereo de 3,5 mm 1 x carcasă 1 x cablu AUX-in de 3,5 mm 1 x cablu de încărcare USB-C la USB-A Ghid de pornire rapidă |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid, Bluetooth 5.0, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 27h, Baterie 500mAh, Jack 3.5mm, Alb







