Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid Pro Classic, Microfon Ajustabil, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 80h, USB-C, Negru Cod produs: CRE-159725
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 15 m |
| Timp de convorbire | 80 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid Pro Classic, Microfon Ajustabil, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 80h, USB-C, Negru
Căști wireless over-ear pentru gameri cu Bluetooth® LE Audio. Echipate cu un Transmițător BT-L4 Bluetooth® LE Audio SXFI și un microfon cu braț. Proiectate special pentru noua generație de audio digital cu Bluetooth® LE Audio și codec LC3, oferind redare audio personalizată și captivantă cu tehnologia premiată Super X‑Fi®. De asemenea, dispune de anulare activă a zgomotului (ANC) hibridă și Mod Ambient, o durată de viață a bateriei extrem de lungă de până la 100 de ore și mod de latență ultra-scăzută (ULL), deblocând o nouă dimensiune a plăcerii sonore.
Sunet puternic și cinematografic livrat de drivere dinamice de 40mm cu gamă completă, special reglate, cu un strat de titan. Îmbunătățiți calitatea audio ajustând sau selectând din lista de egalizatoare presetate în aplicația Creative.
Doriți să interacționați natural cu împrejurimile? Comutați pe Mod Ambient pentru a auzi ce se întâmplă în jurul dumneavoastră. Patru microfoane dedicate de anulare activă a zgomotului (ANC) hibrid-feedback și feedforward-elimină un spectru mai larg de zgomot ambiental de până la -35 dB.
Bucurați-vă de streaming audio fără întreruperi cu tehnologia Bluetooth® 5.3 și conectivitate multipunct. Asociați simultan până la două dispozitive Bluetooth, permițându-vă să răspundeți la apeluri și să redați audio din două dispozitive audio separate.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Creative |
| Model | CREATIVE ZEN HYBRID PRO CLASSIC |
| Tip | Căști wireless |
| Conectivitate | Intrare stereo de 3.5mm, Bluetooth® 5.3 |
| Lungime cablu | USB Type-C 0.8m |
| Durata de viață a bateriei | Până la 80 de ore (cu ANC activat), Până la 100 de ore (cu ANC dezactivat) |
| Tip baterie | Baterie litiu-ion polimer 3.7V 850mAh x 1 |
| Parametrii microfonului | Răspuns în frecvență: 100–10,000 Hz Sensibilitate la 1 kHz: -42 dBV / Pa Asistent vocal: Siri, Google Assistant Tip: Microfon omnidirecțional x 5 |
| Parametrii driverului | Răspuns în frecvență: 20–20,000 Hz Tip: Drivere dinamice cu strat de titan x 2 |
| Codecuri wireless | AAC, SBC, LC3+ (ULL); Suportă modul de latență ultra-scăzut pentru filme și jocuri. |
| Profiluri | HFP (Profil hands-free), (A2DP) Profil avansat de distribuție audio, (AVRCP) Profil de control audio/video la distanță |
| Frecvență de operare | 2402–2480 MHz |
| Raza de operare | Până la 15m |
| Dimensiuni | 151 x 80 x 184 mm |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Creative Zen Hybrid Pro Classic, Microfon Ajustabil, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Active Noise Canceling, Autonomie 80h, USB-C, Negru








