Casti wireless Guess GUTWSJ144ESK TWS, 4G Printed Logo, Bluetooth 5.3, 250 mAh, IPX5, Negru Cod produs: GUE-146458
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Gamă de frecvențe 2.402GHz-2.480GHz Raza de acțiune Bluetooth 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess GUTWSJ144ESK TWS, 4G Printed Logo, Bluetooth 5.3, 250 mAh, IPX5, Negru


Guess 4G Printed Logo
Căștile wireless Guess 4G Printed Logo dispun de un sunet excelent, un aspect elegant și funcționalitate care vă vor îndeplini așteptările.

Aspect unic și calitate excepțională
Căștile sunt fabricate din policarbonat negru, ceea ce le conferă un aspect elegant, minimalist. Logo-ul auriu Guess de pe carcasă adaugă o notă de lux.
Stație de andocare și power bank într-unul singur
Bucurați-vă de până la 6 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. Carcasa de încărcare acționează ca un power bank, permițându-vă să ascultați melodiile preferate pentru un total de 24 de ore. Datorită acestui lucru, nu vă veți mai face griji că veți rămâne fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Căști echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de rezistență la apă IPX5, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițând utilizarea lor în timpul activităților în aer liber.
Control prin atingere
Introducerea unui panou tactil în căști permite un control intuitiv folosind gesturi simple. Această tehnologie modernă face operarea căștilor extrem de ușoară, iar utilizarea lor devine și mai plăcută și confortabilă!


Căștile au fost fabricate sub licență de la brandul Guess.
Date Tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria căștilor | 2x30mAh |
| Capacitate carcasă de încărcare | 250mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 ore |
| Timp de funcționare | până la 6 ore |
| Timp total de redare | până la 24 de ore |
| Port de încărcare carcasă | USB-C |
| Clasă de protecție IPX | IPX5 |
| Funcții | Redare Muzică / Efectuare Apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Gamă de frecvențe | 2.402GHz-2.480GHz |
| Raza de acțiune Bluetooth | 10m |
| Culoare | Negru |
| Setul include | Căști, Carcasă, Cablu USB-C/USB-A, Vârfuri de urechi din silicon pentru căști S/M, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess GUTWSJ144ESK TWS, 4G Printed Logo, Bluetooth 5.3, 250 mAh, IPX5, Negru







