Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Negru Cod produs: DKN-152521
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 32 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Negru
Căști DKNY Model în Carouri
Bluetooth
Căștile supraauriculare DKNY Model în Carouri se remarcă prin sunet excelent, aspect elegant și funcționalitate care îți va satisface așteptările.
Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea neagră conferă căștilor un aspect elegant și minimalist.
Logo-ul mărcii DKNY le adaugă un accent de lux și confirmă autenticitatea și cea mai bună calitate a produsului.
Funcții Inovatoare
Tehnologia Asistent Vocal permite utilizatorilor să folosească cu ușurință și rapid asistenții vocali. Funcția Apelare Hands-Free oferă confort în timpul apelurilor telefonice, fără a fi nevoie să iei telefonul.
Eficiență și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3, care oferă o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Tehnologii de ultimă oră
Bucură-te de până la 32 de ore de redare continuă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor.
Portul modern Type-C permite încărcarea completă în doar 2 ore.
Căștile au fost produse sub licența mărcii DKNY.
Date Tehnice |
|
| Tip | Căști supraauriculare |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 300 mAh |
| Timp de încărcare căști | 2 h |
| Timp de funcționare | până la 32 h |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Distanță conexiune Bluetooth | până la 10 m |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless DKNY Checkered Pattern, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 32 h, USB-C, Negru







