Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless PowerLocus P3, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Negru Cod produs: POW-141204
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 50 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Timp Standby | 50 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless PowerLocus P3, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Negru
Căști wireless PowerLocus P3 (negru)
Descoperiți eleganța și tehnologia avansată în căștile wireless PowerLocus P3, care combină o calitate excelentă a sunetului și un confort excepțional. Cu un timp de funcționare îndelungat (până la 50 de ore), conectivitate Bluetooth 5.3 fiabilă și drivere de 40mm de înaltă calitate, acestea vor fi alegerea ideală pentru utilizatorii exigenți.
Timp de funcționare îndelungat, încărcare rapidă
Unul dintre cele mai mari avantaje ale căștilor este timpul lor lung de lucru, care este de aproximativ 40-50 de ore. În plus, aveți nevoie de doar aproximativ 2 ore pentru a le încărca. Nu trebuie să așteptați prea mult! În plus, PowerLocus P3 suportă încărcarea rapidă - aveți nevoie de doar aproximativ 10 minute pentru a vă bucura de muzică timp de încă 3 ore.
Două opțiuni de conectare
Căștile PowerLocus P3 oferă o mare flexibilitate datorită capacității lor de a se conecta atât prin cablu, utilizând un cablu audio de 3.5mm, cât și wireless, folosind tehnologia Bluetooth 5.3, care asigură o transmisie stabilă și fiabilă și o latență scăzută, indiferent de condiții. Așadar, puteți comuta liber între dispozitive și asculta muzica așa cum doriți! Tehnologia Multi Point este, de asemenea, disponibilă, permițându-vă să conectați căștile cu mai mult de un dispozitiv în același timp.
Sunet care vă va încânta
Experimentați cât de bine pot suna melodiile dumneavoastră preferate. Căștile folosesc drivere de 40mm de înaltă calitate și oferă o gamă de frecvențe largă de la 20 Hz la 20.000 Hz. Ca urmare, acestea oferă un sunet profund, bogat în detalii și o calitate excelentă a sunetului care va îndeplini așteptările chiar și ale celor mai exigenți utilizatori.
Confort excepțional
Ascultați adesea muzică timp îndelungat? Aveți grijă de confortul dumneavoastră! Cupele căștilor sunt căptușite cu materiale extrem de moi, făcându-le foarte confortabile. În plus, designul curelei ajustabile vă permite să o adaptați nevoilor dumneavoastră. PowerLocus P3 sunt, de asemenea, foarte ușoare (doar 191 g) și au un design pliabil - transportul și depozitarea lor nu vor fi o problemă pentru dumneavoastră.
Microfon încorporat
Încărcați-vă cu căști care vor funcționa bine și pentru apeluri telefonice, jocuri online sau participarea la întâlniri online. Modelul P3 are un microfon încorporat de înaltă calitate care va înregistra cu fiabilitate vocea dumneavoastră, oferind o calitate excelentă a sunetului. Datorită acestui fapt, interlocutorii dumneavoastră vă vor auzi fără probleme!
Inclus
- Căști
- Cablu audio de 3.5mm
- Cablu de încărcare
| Producător | PowerLocus |
|---|---|
| Model | pwl-p3-black |
| Color | Negru |
| Conectare | Prin cablu (cablu audio de 3.5 mm) și wireless (Bluetooth) |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Timp de funcționare | Aproximativ 40-50 h |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 h |
| Transductor | 40 mm |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Microfon | Da |
| Tehnologia Multi Point | Da |
| Pondere | 191 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless PowerLocus P3, Bluetooth 5.3, Driver 40mm, Microfon, Negru







