Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti audio wireless Sanag D50S PRO, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 130h, 1000mAh, Negru Cod produs: SAN-145236
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 120 h |
| Timp de incarcare | 2.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio wireless Sanag D50S PRO, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 130h, 1000mAh, Negru
Căști over ear fără fir Sanag D50S PRO (negru)
Acceptați invitația la un festin muzical cu Sanag! Căștile D50S PRO sunt echipate cu drivere de 40 de milimetri care scot în evidență tot ce este mai bun din fiecare melodie. Datorită tehnologiei ANC, sunetele ambientale inutile nu vă vor tulbura liniștea. Cu o durată de funcționare de până la 130 de ore, vă puteți delecta cu sunetul muzicii dvs. fără a fi nevoie de încărcare frecventă. Bluetooth 5.3 este responsabil pentru o conexiune stabilă.
Calitatea pe care o meritați
Alege-ți coloana sonoră și simte-te ca un erou de film. Căștile utilizează drivere cu biomembrană de 40 de milimetri pentru a oferi un sunet high-end care vă va purta chiar în mijlocul unei aventuri muzicale. Sistemul acustic optimizează spațiul sonor, iar tehnologia SSQVP EXTREME garantează un sunet de înaltă calitate, fără distorsiuni.
Liniște oriunde v-ați afla
Nu mai există zgomote ambientale enervante care să vă împiedice să vă concentrați asupra sunetului pe care îl ascultați. Datorită tehnologiei ANC și algoritmilor inteligenți, căștile Sanag D50S PRO reduc eficient sunetele nedorite la -48dB. De acum încolo puteți efectua și apeluri telefonice oriunde! Modul de transparență este de asemenea disponibil, permițându-vă să auziți ce se întâmplă în apropiere.
Conectivitate stabilă
Utilizarea tehnologiei îmbunătățite Flash Link 6.0 și Bluetooth 5.3 a contribuit la asigurarea unei latențe extrem de scăzute, astfel încât să vă puteți bucura de o sincronizare video și audio perfectă în timpul jocurilor și vizionării de filme. O rază de acțiune de până la 10 metri vă permite să vă deplasați liber prin cameră.
130 de ore cu muzică
Cu Sanag, melodiile dvs. preferate vă pot însoți în orice situație. Durata de funcționare a căștilor la o singură încărcare ajunge la 130 de ore. Aveți nevoie doar de 2,5 reînnoiri ale energiei prin portul USB-C pentru a vă delecta cu sunetul muzicii timp de zile întregi!
Împărtășiți pasiunea
Doriți să vă împărtășiți pasiunea pentru muzică? Este posibil să conectați două perechi de căști Sanag D50S PRO la o singură sursă de sunet. Acum, tu și un prieten puteți asculta noul album al artistului tău preferat sau puteți viziona confortabil filme în timp ce călătoriți împreună.
Comoditate fără compromisuri
Datorită designului său clasic, căștile vor completa perfect orice stil. Căștile moi cu spumă cu memorie de formă, care sunt fabricate din piele proteică, se potrivesc perfect urechilor, învelindu-le ușor. Banda pentru cap este înconjurată de silicon moale, care reduce presiunea pe cap, iar butoanele practice vă permit să operați echipamentul în mod convenabil - cu ajutorul lor puteți regla volumul, schimba melodia, activa modul ANC sau Transparency și răspunde/respinge apelurile primite. În plus, aplicația dedicată, care este disponibilă pe App Store, utilizează algoritmi și tehnologii îmbunătățite, permițându-vă să personalizați sunetul în funcție de preferințele dvs.
| Producător | Sanag |
|---|---|
| Model | D50S PRO |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Raza de acțiune | până la 10 m |
| Codecuri audio | SBC, AAC |
| Gama de frecvențe | 20Hz-20KHz |
| Tensiunea de încărcare | 5V |
| Transductori | ⌀40 mm |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Timp de lucru | aprox. 130 ore (la un volum de 30%) |
| Timp de încărcare | aprox. 2,5 ore |
| Port de încărcare | USB-C |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio wireless Sanag D50S PRO, Bluetooth 5.3, Driverere 40 mm, Autonomie 130h, 1000mAh, Negru






