Casti bluetooth wireless DKNY TWS Satiny Finish, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 26 h, USB-C, Negru Cod produs: DKN-152513
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 26 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti bluetooth wireless DKNY TWS Satiny Finish, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 26 h, USB-C, Negru

Finisaj satinat DKNY
DKNY este o marcă de modă americană foarte cunoscută și respectată, care este recunoscută pentru combinația perfectă de caracter elegant și atemporal cu modernitate și energia vieții urbane. Simte ritmurile din New York, în timp ce îți subliniezi individualitatea și expresivitatea.
Design modern și confort
Căștile wireless DKNY sunt combinația perfectă între stil și funcționalitate. Designul unic al carcasei cu clapetă și finisajul satinat le face să arate moderne și elegante. Și datorită tehnologiei de electroplacare, carcasa este durabilă și rezistentă la zgârieturi. Căștile au o formă ergonomică care permite utilizarea pe termen lung fără disconfort!


Operare intuitivă și calitate înaltă a sunetului
Butonul tactil de pe căști îți permite să controlezi ușor muzica și să răspunzi la apeluri fără a fi nevoie să îți scoți telefonul. Căștile DKNY oferă un sunet clar și de înaltă calitate care va satisface chiar și cei mai exigenți utilizatori. Datorită tehnologiei avansate de reducere a zgomotului, apelurile telefonice sunt clare, iar muzica sună așa cum trebuie - bogată și cu o gamă completă de tonuri. Aceasta este alegerea perfectă pentru persoanele care apreciază atât estetica, cât și funcționalitatea.

Produsul este fabricat sub licență DKNY.
Date tehnice | |
| Colecție | Finisaj satinat |
| Tip | Căști wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| ENC | Da |
| Raza maximă | 10m |
| Capacitate baterie căști | 30mAh x 2 |
| Capacitate baterie carcasă de încărcare | 300mAh |
| Timp de redare muzică | 26 h [cu carcasa de încărcare] |
| Tip buton | Tactil |
| Port de încărcare | Tip-C |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti bluetooth wireless DKNY TWS Satiny Finish, Bluetooth 5.3, 300 mAh, Autonomie 26 h, USB-C, Negru







