Casti TWS Hello Kitty O Glossy Finish, Bluetooth 5.4, 300 mAh, USB-C, Mov Cod produs: HEL-153242
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Gamă de frecvență: 20Hz-20kHz Impedanță: 32 ohmi |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Mov |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti TWS Hello Kitty O Glossy Finish, Bluetooth 5.4, 300 mAh, USB-C, Mov

Căști TWS Hello Kitty O Glossy Finish

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea mov conferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar imaginea Hello Kitty adaugă un farmec extraordinar. Aceasta este o propunere pentru persoanele care prețuiesc nu doar un aspect exclusivist în viață, ci și calitate și funcționalitate superioară.
Un must-have pentru cei care apreciază sunetul bun!
Cele mai noi tehnologii
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.4, care asigură o conexiune stabilă și o împerechere rapidă cu dispozitivele la o distanță de până la 10 m.
Bucurați-vă de până la 4 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank, permițându-vă să ascultați melodiile preferate mai mult timp. Datorită acestui fapt, nu vă veți mai face niciodată griji că rămâneți fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Introducerea unui panou tactil la căști permite controlul intuitiv al acestora folosind gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, transformând utilizarea lor într-o experiență și mai ușoară și mai plăcută!
Tehnologia Voice Assistant permite utilizatorilor să utilizeze asistenți vocali ușor și rapid. Funcția Calling Control oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să apelați la telefon.
Căștile au fost fabricate sub licența mărcii Hello Kitty.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Baterie căști | 2x30mAh |
| Baterie stație de încărcare | 300mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare căști | 1.5 - 2 ore |
| Timp de lucru | până la 4 ore |
| Timp de așteptare | 180 zile |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Gamă de frecvență | 20Hz-20kHz |
| Impedanță | 32 ohmi |
| Culoare | Mov |
| Setul include | Căști, Carcasă de încărcare, Manual, Cablu USB-A/USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti TWS Hello Kitty O Glossy Finish, Bluetooth 5.4, 300 mAh, USB-C, Mov







