Casti wireless AWEI T36, Bluetooth 5.1, 395 mAh, Autonomie 5h, Verde Cod produs: AWE-162307
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Verde |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless AWEI T36, Bluetooth 5.1, 395 mAh, Autonomie 5h, Verde

Un design compact plin de tehnologie avansată, de la anularea activă a zgomotului, calitatea sunetului până la funcțiile inteligente de voce, oferă cea mai bună experiență audio. Datorită materialelor nanotehnologice excelente, căștile au protecție împotriva apei IPX4. De acum înainte, nu trebuie să-ți faci griji cu privire la ploaie sau transpirație în timpul utilizării.
Datorită panoului tactil încorporat, dimensiunea și greutatea căștilor au fost semnificativ reduse, iar tu le poți controla convenabil cu o atingere. Bluetooth 5.1 permite o conexiune fluidă la smartphone-ul tău, împreună cu un sistem inteligent de reducere a zgomotului și sunet de cea mai bună calitate.
| Marcă | Awei T36 |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Culoare | Verde |
| Interval de operare | 10 m |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Timp de lucru | 4-5 h |
| Timp de așteptare | 210 h |
| Răspuns în frecvență | 20-20000 Hz |
| Sensibilitate | 92 dB |
| Capacitate carcasă | 350 mAh |
| Capacitate căști individuale | 45 mAh |
| Conectori | 1 x USB (Tip C) |
| Impedanță | 32 Ω |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless AWEI T36, Bluetooth 5.1, 395 mAh, Autonomie 5h, Verde







