Casti wireless AWEI T52 Pro 2, Bluetooth 5.3, Autonomie 8h, 300mAh, Negru Cod produs: AWE-162330
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 8 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless AWEI T52 Pro 2, Bluetooth 5.3, Autonomie 8h, 300mAh, Negru
Căștile AWEI T52 TWS sunt căști wireless in-ear care utilizează cea mai recentă tehnologie Bluetooth 5.3, asigurând o transmisie stabilă și eficientă a sunetului, precum și un sistem inteligent de reducere a zgomotului și sunet de înaltă calitate.
Căștile se remarcă printr-un design futurist care oferă o experiență vizuală captivantă. Capsula transparentă este echipată cu efecte de iluminare "Starlight RGB".
Datorită materialelor nanotehnologice excelente, căștile au rezistență la apă IPX4. Acum, nu trebuie să-ți faci griji în legătură cu ploaia sau transpirația în timpul utilizării. Stația de încărcare capacioasă, cu o capacitate de până la 300 mAh, asigură până la 8 ore de funcționare cu o singură încărcare.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Awei |
| Model | T52 Pro2 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Capacitate Baterie Căști | 45mAh |
| Capacitate Baterie Carcasă de Încărcare | 300mAh / 3.7V |
| Culoare | Negru |
| Rază de Funcționare | 10 m |
| Timp de Încărcare | 1.5h |
| Timp de Funcționare | 8h |
| Timp de Standby | 300h |
| Sensibilitate | 94 dB |
| Interval de Răspuns în Frecvență | 20Hz-20KHz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless AWEI T52 Pro 2, Bluetooth 5.3, Autonomie 8h, 300mAh, Negru







