Casti audio bluetooth Guess ENC Metal 4G Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Roz Cod produs: GUE-146486
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Roz |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti audio bluetooth Guess ENC Metal 4G Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Roz

Guess Bluetooth ENC Metal 4G Logo Over-Ear
Metal 4G Logo al căștilor on-ear oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care va satisface așteptările tale.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea roz conferă căștilor un aspect elegant și minimalist, iar emblemele caracteristice ale mărcii introduc un accent exclusiv. Logo-ul metalic 4G adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și cea mai înaltă calitate a produsului.
Caracteristici inovatoare
Tehnologia Asistentului Vocal permite utilizatorilor să folosească asistenți vocali cu ușurință și rapiditate. Apeluri Hands-Free oferă apeluri telefonice convenabile fără a fi nevoie să ajungi la telefon.


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de rezistență la apă IPX4, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Cele mai recente tehnologii
Funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fond în timpul apelurilor, astfel încât vocea ta va fi întotdeauna clară și inteligibilă.

Geantă de protecție stilată
Setul include o elegantă geantă de protecție din material moale, care nu doar protejează căștile de zgârieturi și praf, ci și subliniază caracterul exclusiv al produsului.

Căștile au fost fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști on-ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Baterie căști | 3.7V / 300mAh |
| Distanța de comunicare Bluetooth | până la 10 m |
| Timp de încărcare căști | aprox. 2 ore |
| Timp de funcționare | până la 30 de ore |
| Port de încărcare căști | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX4 |
| Funcții | Redare muzică / efectuare apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 15% |
| Microfon încorporat | Da |
| Interval de frecvență | 20Hz-20KHz |
| Culoare | Roz |
| Setul include | Căști, Manual de utilizare, Geantă de protecție |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti audio bluetooth Guess ENC Metal 4G Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX4, Roz






