Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Creative Outlier Free Pro, Bluetooth 5.3, 180mAh, Autonomie 3h, IPX8, USB-C, Portocaliu Cod produs: CRE-159731
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Portocaliu |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 10 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Creative Outlier Free Pro, Bluetooth 5.3, 180mAh, Autonomie 3h, IPX8, USB-C, Portocaliu
Cu drivere ajustabile în căștile Creative Outlier Free Pro+, poți experimenta un sunet precis sau îl poți ajusta perfect la forma urechilor tale. Îmbarcă-te în diverse activități și bucură-te de impermeabilitate IPX8 și de un player MP3 încorporat de 8GB.
Bucură-te de libertate absolută cu până la 10 ore de viață a bateriei la o singură încărcare, tehnologie Bluetooth® 5.3 și suport pentru asistenți vocali. Pregătește-te pentru experiențe de neuitat!
Căștile Creative Outlier Free Pro+ te pot însoți indiferent de vreme sau activitate.
Datorită player-ului MP3 încorporat de 8GB, poți savura libertatea totală a redării audio-aleargă, mergi cu bicicleta sau chiar înoată-fără a avea nevoie de un telefon sau de Internet!
Îmbunătățește-ți experiența de divertisment cu modul de latență redusă; bucură-te de redarea audio și video sincronizată cu o singură apăsare de buton.
Căștile Creative Outlier Free Pro+ dispun de un microfon încorporat care îți permite să efectuezi apeluri instantaneu fără a atinge telefonul. De asemenea, suportă asistenți vocali precum Siri și Google Assistant; apasă de trei ori butonul multifuncțional pentru a activa!
Specificații tehnice |
|
| Brand | Creative |
| Model | Creative Outlier Free Pro+ |
| Tip | Căști wireless cu conducție osoasă |
| Conectivitate | Bluetooth® 5.3, memorie încorporată (8GB), suportă formatele MP3, FLAC, WAV și APE. Formatul WMA nu este suportat. |
| Impermeabil | IPX8 |
| Durata de viață a bateriei | Până la 10 ore per încărcare |
| Tip baterie | Baterie litiu-polimer reîncărcabilă 180mAh x 1 |
| Microfon | Răspuns în frecvență: 100–10,000 Hz Sensibilitate la 1kHz: -38 dBV/Pa Detasabil: Nu Tip: Microfon omnidirecțional x 1 Asistent vocal: Siri, Google Assistant |
| Drivere | Răspuns în frecvență: 20–20,000 Hz Tip: Drivere cu conducție osoasă x 2 |
| Codecuri | AAC, SBC, suport pentru modul de latență redusă pentru filme și jocuri |
| Profiluri | HFP (Profil hands-free), (A2DP) Profil avansat de distribuție audio, (AVRCP) Profil de control audio/video la distanță, suport multipunct pentru până la 2 dispozitive |
| Frecvență de operare | 2402–2480 MHz |
| Raza de operare | Până la 10m |
| Dimensiuni | 137 x 106 x 44 mm |
| Culoare | Portocalie |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Outlier Free Pro, Bluetooth 5.3, 180mAh, Autonomie 3h, IPX8, USB-C, Portocaliu








