Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Creative Zen Air, Bluetooth 5.0, Autonomie 6h, IPX4, USB-C, Alb Cod produs: CRE-167783
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless Creative Zen Air, Bluetooth 5.0, Autonomie 6h, IPX4, USB-C, Alb
Căștile Creative Zen Air sunt căști wireless adevărate care se potrivesc în orice buzunar și oferă o calitate excelentă a sunetului și multe altele.
Căștile nu sunt doar ușoare și elegante, ci sunt echipate și cu funcții de control al zgomotului, cum ar fi Anularea Activă a Zgomotului (ANC) și Modul Ambient. Aceste căști wireless oferă, de asemenea, până la 18 ore de redare totală și până la 6 ore cu o singură încărcare. Sunt echipate cu drivere de 10 mm din neodim, suportă tehnologia Bluetooth® 5.0 și au o clasă de protecție IPX4 împotriva transpirației. Acest lucru face ca Creative Zen Air să transforme complet ascultarea muzicii wireless.
Le poți lua literalmente oriunde, deoarece cântăresc doar 46 g. Se potrivesc perfect în rucsaci, genți de mână și chiar în buzunarele pantalonilor. Creative Zen Air sunt un companion excelent pentru naveta la muncă și pentru excursii rapide la magazin.
Vrei să reduci zgomotul de fundal? Activează modul de anulare activă a zgomotului, iar căștile Creative Zen Air vor filtra majoritatea zgomotelor de fundal, cum ar fi sunetele trenului în timpul navetei sau zgomotul motorului avionului. Tehnologia noastră de anulare activă a zgomotului procesează și elimină zgomotele externe în timp real, asigurând o ascultare confortabilă a muzicii în orice moment, oriunde.
Desigur, poți folosi și modul Ambient dacă vrei să auzi sunetele din jurul tău pentru a fi la curent cu ceea ce se întâmplă în apropiere.
Căștile Creative Zen Air oferă până la șase ore de redare cu o singură încărcare și un total de până la 18 ore de redare când sunt plasate în carcasa complet încărcată. Pentru a începe încărcarea căștilor, plasează-le în carcasa de încărcare și închide capacul. Carcasa de încărcare se încarcă prin conectarea la un port USB liber folosind cablul de încărcare USB-C la USB-A inclus sau plasând-o pe un pad de încărcare wireless.
Cu tehnologia Bluetooth 5.0 și codec-uri audio AAC de înaltă calitate, căștile Creative Zen Air oferă un sunet puternic și neîntrerupt pe parcursul întregii zile. Aceste căști wireless adevărate sunt compatibile atât cu dispozitivele iOS, cât și cu cele Android. Sunt echipate cu memorie internă care stochează informații despre dispozitivele asociate, permițându-ți să comuți rapid între ele.
Căștile Creative Zen Air permit, de asemenea, apeluri telefonice hands-free fără probleme. Au patru microfoane integrate: două pentru detectarea și eliminarea zgomotului de fundal folosind funcția ANC și două pentru captarea vocii. Cu o recepție vocală mai bună, poți folosi cu ușurință comenzile vocale. Aceleași patru microfoane facilitează utilizarea lui Siri sau Google Assistant. Pur și simplu atinge căștile din stânga de trei ori.
Tehnologia Super X-Fi recreează un sistem profesional cu mai multe difuzoare în căști, astfel încât să poți auzi sunetele natural, așa cum ar trebui să fie auzite. Creative Zen Air sunt căști certificate Super X-Fi READY, special calibrate pentru performanțe optime cu aplicația SXFI. Folosind aplicația SXFI pe telefonul tău mobil, poți previzualiza Holografia pentru Căști Super X-Fi pentru conținut local și te poți bucura de sunet de calitate cinematografică chiar și în mișcare! Citește mai multe despre această tehnologie uimitoare și numeroasele sale premii.
Date Tehnice |
|
| Marcă | Creative |
| Model | Creative Zen Air |
| Durata totală a bateriei | Până la 18 ore |
| Timp de redare cu o încărcare | Până la 6 ore |
| Pondere | 46 g |
| Dimensiuni (carcasă de încărcare) | 60.0 x 48.0 x 28.6 mm |
| Configurație microfon (pentru căști) | Dual |
| Rezistență la apă (clasificare IP) | IPX4 |
| Interfață | Încărcare wireless activată și compatibilă cu Qi, USB-C (încărcare) |
| Drivere | Drivere din neodim de 10 mm |
| Suport pentru | Software Super X-Fi® / Super X-FI READY, Siri / Google Assistant |
| Inclus | 1 x căști Creative Zen Air 1 x carcasă de încărcare USB-C 1 x cablu de încărcare USB-C 1 x pereche (S), (M) și (L) dopuri din silicon 1 x ghid de utilizare rapidă |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Zen Air, Bluetooth 5.0, Autonomie 6h, IPX4, USB-C, Alb







