Casti wireless Creative Zen AirSXFI ANC, in ear, Bluetooth 5.3, IPX5, autonomie totala 39h, Gri Cod produs: CRE-159777
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3; Distanta de transmisie: 10m; Microfon incorporat; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Gri |
| Material | ABS |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Creative Zen AirSXFI ANC, in ear, Bluetooth 5.3, IPX5, autonomie totala 39h, Gri
CREATIVE ZEN AIR SXFI
Descoperiți posibilitățile nelimitate ale sunetului într-o carcasă elegantă și compactă, care se potrivește în palma mâinii dumneavoastră. Cu holografia spațială SXFI, 39 de ore de redare neîntreruptă, anulare a zgomotului, protecție IPX5 și multe alte caracteristici, Creative Zen Air SXFI este companionul audio perfect care va fi întotdeauna alături de dumneavoastră.
Holografie Spațială Super X-FI
Tehnologia Super X-Fi reproduce aceeași adâncime, detaliu și spațiu sonor extins ca un sistem avansat cu mai multe difuzoare în căștile dumneavoastră. Folosind audio computațional avansat, personalizează sunetul pe baza antropometriei capului și urechilor dumneavoastră, optimizând audio specific pentru dumneavoastră. Auziți fiecare nuanță și subtilitate așa cum ar trebui să fie auzite. Bucurați-vă de redare optimizată cu o adâncime și realism fără precedent, datorită tehnologiei SXFI integrate perfect în nucleul Creative Zen Air SXFI.
Fără întârzieri
Imersați-vă într-o lume a tonurilor înalte clare și a medii bine echilibrate cu driverele noastre de 10mm neodim personalizate, integrate în nucleul fiecărei căști. Asociați-le cu modul de latență redusă pentru a elimina întârzierile și a vă bucura de redarea audio neîntreruptă și fluidă.
Auziți doar ceea ce doriți
Activați anularea activă a zgomotului (ANC), eliminând până la 98% din zgomotul ambiental. Modul ambiental combină cele mai bune din ambele lumi, permițându-vă să rămâneți conectat la împrejurimile dumneavoastră. Mențineți sunetele deranjante la distanță pentru a vă concentra asupra a ceea ce contează cu anularea activă adaptivă a zgomotului (AANC).
Conexiune MultiPoint cu Două Dispozitive
De ce să vă limitați doar la unul? Conectați căștile la două dispozitive simultan și nu mai pierdeți nicio notificare! Creative Zen Air SXFI oferă atât Bluetooth 5.3, cât și codec audio AAC, asigurând o transmisie wireless de înaltă calitate.
Durată lungă de viață a bateriei
Căștile Creative Zen Air SXFI excelează în durata de viață a bateriei, făcându-le o alegere ideală pentru călătorii lungi și utilizare intensivă. Oferă până la 12 ore de redare a muzicii cu o singură încărcare, iar când sunt combinate cu carcasa de încărcare, pot funcționa timp de până la 39 de ore. Această eficiență a bateriei vă permite să vă bucurați de muzica dumneavoastră pentru perioade lungi fără a necesita reîncărcări frecvente.
Proiectate pentru confortul dumneavoastră
Cu 6 microfoane integrate, Creative Zen Air SXFI asigură o calitate mai bună a apelurilor. În plus, datorită rezistenței la apă IPX5, căștile sunt perfecte pentru antrenamente în aer liber sau sesiuni intense la sală. Mai mult, cu aplicația Creative, puteți configura comenzile tactile conform preferințelor dumneavoastră.
Specificații tehnice |
|
| Tip | Căști wireless |
| Marcă | Creative |
| Model | Creative Zen Air SXFI |
| Stil de purtare | In-ear |
| Durata totală a bateriei | Până la 39 de ore |
| Redare cu o singură încărcare | Până la 12 ore |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Configurația microfonului (per căști) | Triplu |
| Codecuri wireless | AAC, SBC |
| Drivere | 10mm Neodim |
| Răspuns în frecvență | 20–20.000 Hz |
| Controlul zgomotului | ANC adaptiv
ANC Mod ambiental |
| Siri/Asistent Google | Da |
| Rezistență la apă | IPX5 |
| Tip microfon | Omnidirecțional MEMS x 3 (per căști) |
| Tip baterie | (Per căști) baterie litiu-ion x 1 – 3.7V 60 mAh
(Carcasa de încărcare) baterie litiu-ion polimer x 1 – 3.7V 500 mAh |
| Tip de încărcare | USB Type C, încărcare wireless compatibilă Qi |
| Profiluri | HFP (Profil hands-free)
(A2DP) Profil avansat de distribuție audio (AVRCP) Profil de control audio/video la distanță HSP (Profil headset) |
| Drivere | Drivere dinamice de 10mm |
| Răspuns în frecvență | 20–20.000 Hz |
| Frecvența de operare | 2402–2480 MHz |
| lungimea cablului (de la un capăt la altul) | 0.3 m |
| Interval de temperatură de funcționare | 0–45°C |
| Interval de funcționare | Până la 10 m |
| Dimensiuni (carcasa de încărcare) | 64.0 x 43.9 x 29.0 mm |
| Dimensiuni (căști) | 27.7 x 25.9 x 23.3 mm |
| Ponderea carcasei de încărcare | 40 g |
| Ponderea căștilor | 2 x 5.45g |
| Inclus | 1 x Creative Zen Air SXFI
1 x Carcasă de încărcare USB-C 1 x Cablu de încărcare USB-C 1 x Pereche de dopuri de silicon (S), (M) și (L) 1 x Ghid de utilizare rapidă / Broșură de garanție și conformitate |
| Culoare | Gri |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Creative Zen AirSXFI ANC, in ear, Bluetooth 5.3, IPX5, autonomie totala 39h, Gri







