Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier GX07, Bluetooth 5.0, Autonomie 6 h, USB-C, IP54, Gri Cod produs: EDI-156895
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.0 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Gri |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless Edifier GX07, Bluetooth 5.0, Autonomie 6 h, USB-C, IP54, Gri
Căști de gaming Edifier GX07 TWS
Duceți-vă jocurile la un nivel cu totul nou cu căștile de gaming Edifier GX07. Acestea oferă 2 moduri de funcționare și anulare a zgomotului hibrid ANC. În plus, acestea oferă un sunet cristalin și sunt alimentate eficient pentru o autonomie de până la 26 de ore.
Sunet clar ca cristalul
Căștile utilizează diafragme de 8 mm și suportă codecuri audio HD (AAC, LHDC). În plus, acestea au o configurație acustică excelentă și un câmp sonor extins. Toate acestea asigură faptul că dispozitivele generează un sunet de înaltă calitate, bogat în detalii. Modul Muzică vă va duce experiența muzicală la un nivel cu totul nou!
Special pentru gameri
Experimentați adevărata imersiune cu Edifier GX07! Dispozitivele folosesc un efect special pentru a amplifica sunetul pașilor și al împușcăturilor, oferindu-vă un avantaj față de adversarii dumneavoastră! Căștile au, de asemenea, o latență ultra-redusă (60 ms), garantând o sincronizare perfectă a imaginii și a sunetului. Activați modul Game pentru cea mai bună experiență de joc cu titlurile dvs. preferate!
Anulare avansată a zgomotului
Căștile dispun de 6 microfoane (3 fiecare) cu suport pentru tehnologia hibridă de anulare a zgomotului ANC. Acestea pot gestiona anularea zgomotului ambiental până la -38 dB. Veți primi, de asemenea, benzi de cauciuc interschimbabile în 3 dimensiuni pentru a permite un confort real. Există, de asemenea, un mod Ambient Sound, care vă va permite să auziți tot ce se întâmplă în jurul dvs. - chiar și în timp ce ascultați muzică sau jucați.
Comunicare eficientă
Valoarea comunicării exacte și instantanee cu echipa dvs. în jocurile online nu poate fi supraestimată. Edifier răspunde nevoilor gamerilor cu soluții de ultimă generație. Fiecare cască are 3 microfoane încorporate, astfel încât acestea vă colectează eficient vocea, transmițând-o interlocutorilor dvs. Mai mult, funcția de anulare a zgomotului vă asigură că puteți vorbi în locuri zgomotoase și aglomerate.
Sursă de alimentare eficientă
Dispozitivul își extrage energia din baterii puternice care asigură până la 5 ore de funcționare (până la 6,5 ore cu ANC dezactivat). Carcasa de încărcare extinde acest timp la 20 și, respectiv, 26 de ore. Cartușele de alimentare suportă tehnologia de încărcare rapidă. Acest lucru înseamnă că, prin conectarea lor timp de 15 minute, acestea vor stoca energie pentru încă 2 ore de utilizare.
Mai multe posibilități cu ajutorul aplicației
Doriți mai mult control asupra performanței echipamentului dvs. Descărcați aplicația gratuită Edifier Connect din magazinul Google Play sau App Store! Cu ajutorul aplicației, puteți alege un nume pentru dispozitivele dvs., modifica setările și selecta modul de funcționare. Din aplicație, puteți, de asemenea, să activați funcția In-ear Detection și să reglați timpul în care căștile se opresc automat după o perioadă de timp stabilită.
Design funcțional, modern
GX07 au fost proiectate într-un stil extrem de modern. Designul futurist și original cu retroiluminare RGB le conferă o senzație unică de gaming. Carcasa utilizează senzori Hall inductivi, făcând deschiderea foarte ușoară și convenabilă. De asemenea, este posibilă operarea căștilor prin intermediul panourilor tactile. Optați pentru o combinație de calitate și funcționalitate cu un design extraordinar! Optați pentru Edifier GX07!
Setul include
- Căști
- Carcasă de încărcare
- 3 x benzi de cauciuc interschimbabile (mărimi S, M și L)
- Cablu de încărcare
- Capac
- Manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | GX07 |
| Culoare | Gri |
| Timp de funcționare (reducerea zgomotului activată) | Până la 5 h (căști) + 15 h (carcasă) |
| Timp de funcționare (reducerea zgomotului oprită) | Până la 6,5 h (căști) + 19,5 h (carcasă) |
| Intrare | 5 V 200 mA (căști), 5 V 1 A (carcasă) |
| Transductor | 8 mm |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Profiluri Bluetooth | HFP, A2DP, AVRCP |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Rezistent la apă | IP54 |
| Codecuri audio | SBC, AAC, LHDC |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| SPL | 94 ±3 dBspL(A) |
| Port de încărcare | USB-C |
| Timp de încărcare | aprox. 1 oră (căști), aprox. 1 oră (carcasă) |
| Impedanță | 24Ω |
| Microfoane | 6 (3 fiecare) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier GX07, Bluetooth 5.0, Autonomie 6 h, USB-C, IP54, Gri








