Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier W800BT Plus, Bluetooth 5.1, Baterie 850 mAh, Autonomie 55 h, USB-C, Alb Cod produs: EDI-156891
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 3 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 45 h |
| Timp de incarcare | 3 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless Edifier W800BT Plus, Bluetooth 5.1, Baterie 850 mAh, Autonomie 55 h, USB-C, Alb
Căștile Bluetooth wireless W800BT Plus vă vor permite să vă bucurați de o calitate excelentă a sunetului oriunde doriți. Bateria durabilă asigură până la 55 de ore de utilizare. De asemenea, puteți conecta dispozitivul cu fir prin intermediul unui cablu audio de 3,5 mm. Difuzoarele de 40 mm vă vor oferi un sunet clar, uimitor, iar conexiunea Bluetooth 5.1 garantează o transmisie stabilă, rapidă și fără interferențe a semnalului. De asemenea, este posibilă conectarea fără fir a căștilor la 2 dispozitive simultan. Cu ajutorul aplicațiilor Edifier Connect și Edifier ConneX, vă puteți personaliza căștile prin ajustarea sunetului la genurile muzicale preferate cu ajutorul egalizatorului. Uitați-vă la celelalte caracteristici!
Îți vor oferi sunet la cel mai înalt nivel
Driverele magnetice din neodymium de 40 mm sunt responsabile pentru a vă oferi o calitate excelentă a sunetului. Datorită lor, căștile impresionează prin sunetul clar, natural și basul îmbunătățit. Cu Edifier vă veți redescoperi și iubi melodiile preferate. De asemenea, puteți vorbi liber la telefon - reducerea zgomotului CVC vă permite să faceți acest lucru.
Timp de funcționare incredibil de lung
Căștile sunt echipate cu o baterie de lungă durată care asigură până la aproximativ 55 de ore de funcționare cu o singură încărcare. Pe de altă parte, acestea durează până la 800 de ore în modul standby. Astfel, le puteți utiliza cu ușurință în aproape orice situație. Un maraton de filme târziu în noapte acasă? Sau poate o călătorie excepțional de lungă? Bateria descărcată prea repede nu-ți va mai zădărnici niciodată planurile!
Le veți conecta în 2 moduri
Există 2 moduri de a conecta căștile la dispozitivele alese de tine - prin cablu și prin Bluetooth. Acest lucru oferă W800BT Plus o compatibilitate largă. Utilizând un cablu audio de 3,5 mm, le puteți conecta la laptop sau MP3 player, printre altele. Profitați de această posibilitate și atunci când bateria căștilor este descărcată și nu aveți timp să o încărcați. Bluetooth, pe de altă parte, vă permite să conectați convenabil W800BT Plus fără fir la un smartphone sau o tabletă, de exemplu. De asemenea, suportă aptX.
Comoditate și design elegant
Căștile nu sunt doar funcționale, ci și incredibil de confortabile. Căștile mari și moi se așează perfect pe urechi, fără a le apăsa - deci nu trebuie să vă faceți griji cu privire la disconfort. De asemenea, W800BT Plus nu cântăresc prea mult - așa că le puteți purta confortabil chiar și pentru mai multe ore. În același timp, căștile au un design modern, minimalist și elegant.
Inclus în preț
- Căști
- Cablu de încărcare USB-C
- Apărători de urechi (1 pereche)
- Cablu audio de 3,5 mm
- Manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | W800BT Plus |
| Difuzor | 40 mm |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Profiluri Bluetooth | HFP, A2DP, AVRCP |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Baterie reîncărcabilă | 850 mh |
| Timp de încărcare | Aprox. 3 h |
| Timp de redare | Aproximativ 55 h |
| Timp de așteptare | Aproximativ 800 h |
| Intrare | 5 V 500 mA |
| Sensibilitate | 93 dB |
| Impedanță | 32Ω |
| Răspuns în frecvență | 20Hz-20kHz |
| Aplicație | Edifier Connect, Edifier ConneX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier W800BT Plus, Bluetooth 5.1, Baterie 850 mAh, Autonomie 55 h, USB-C, Alb







