Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier W820NB Plus, Bluetooth 5.2, Autonomie 33 h, USB-C, Gri Cod produs: EDI-156900
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.2 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Gri |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 33 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Casti wireless Edifier W820NB Plus, Bluetooth 5.2, Autonomie 33 h, USB-C, Gri
Doar tu și melodiile tale preferate. Căștile Edifier W820NB Plus sunt echipate cu drivere dinamice de 40 mm pentru un sunet clar și bogat în detalii. Folosesc tehnologia hibridă de anulare a zgomotului ANC, care reduce eficient zgomotul până la -43 dB. Microfoanele încorporate permit conversații fără obstacole, cu o durată de funcționare de până la 49 de ore. Designul atent gândit asigură un confort de vis.
Îndrăgostiți-vă din nou de muzică
Cufundă-te în sunetele melodiilor tale preferate. W820NB Plus au codecuri LDAC încorporate și au fost certificate pentru Hi-Res Audio, ceea ce înseamnă că îndeplinesc cele mai înalte standarde audio. De asemenea, dispun de drivere de 40 de milimetri cu o diafragmă compozită titanizată, care, combinată cu tehnologia ANC hibridă, vă va permite să vă concentrați pe deplin asupra muzicii frumoase pe care o ascultați. Cu W820NB Plus, vă veți simți ca și cum ați fi la un concert oriunde!
Vorbiți la telefon oriunde doriți
Efectuați apeluri telefonice chiar și în locuri extrem de zgomotoase! Căștile au microfoane încorporate care vă vor înregistra vocea în mod fiabil. Tehnologia de reducere a zgomotului suprimă eficient sunetele ambientale sau zgomotul produs de vânt. Acum nimic nu vă împiedică să vorbiți într-un centru comercial sau într-un autobuz aglomerat.
Cu gândul la diferiți utilizatori
Alegeți liber din modurile disponibile și ajustați performanța căștilor la așteptările dvs. Modul Ambient Sound vă permite să vă ascultați melodiile preferate fără a pierde contactul cu mediul înconjurător - nu vă mai faceți griji că veți pierde un anunț important în gară! Edifier nu a uitat nici de gameri. Căștile oferă un mod special pentru jocuri, care garantează o latență ultra-redusă de 0,08s. Acum nu vei mai fi luat prin surprindere de rivalii tăi și vei obține mai multe victorii!
Confort de neegalat pentru o perioadă lungă de timp
Căștile Edifier W820NB Plus sunt proiectate pentru a oferi un nivel maxim de confort. Căștile moi se potrivesc perfect pe urechile dvs. fără a provoca o presiune inconfortabilă, chiar și în timpul orelor lungi de utilizare. Banda reglabilă pentru cap vă va permite să ajustați cu ușurință căștile la nevoile dvs. În plus, căștile impresionează printr-un design modern, minimalist, care cu siguranță va atrage mulți utilizatori.
Tu alegi cum asculți
Ascultă muzica așa cum îți place ție. W820NB Plus pot funcționa atât fără fir, cât și cu fir. Acestea utilizează Bluetooth 5.2. fiabil, care este responsabil pentru o conexiune stabilă și rapidă la dispozitivul ales de dvs. până la 10 metri. De asemenea, puteți utiliza cablul USB pe care îl veți găsi în set și puteți conecta convenabil căștile la computer!
Până la 49 de ore de funcționare
Acum puteți asculta muzică cât timp doriți fără să vă faceți griji că căștile se descarcă rapid. Bateria încorporată de 400 mAh asigură până la 33 de ore de utilizare când modul ANC este activat sau până la 49 de ore când este dezactivat. Datorită funcției de încărcare rapidă, este nevoie de doar 10 minute de încărcare pentru a utiliza căștile timp de încă 7 ore. Un indicator luminos LED vă va informa cu privire la starea de încărcare.
Totul la îndemână
Nu mai trebuie să căutați smartphone-ul de fiecare dată pentru a da drumul la muzică sau pentru a răspunde la telefon! W820NB Plus a fost echipat cu mai multe butoane practice pentru o utilizare ușoară. Cu ajutorul acestora, puteți schimba în mod convenabil melodiile, regla volumul, gestiona apelurile primite și alege dintre modurile disponibile. Aflați cât de ușor este!
Chiar mai multe posibilități
Doriți să obțineți acces la funcții suplimentare ale căștilor? Descărcați aplicațiile gratuite Edifier ConneX și Edifier Connect - le puteți găsi atât în magazinul Google Play, cât și în App Store. Cu ajutorul lor, putețiprintre altele. le puteți utiliza, printre altele, pentru a verifica nivelul de încărcare a bateriei, pentru a schimba modurile sau pentru a regla setările EQ. Există, de asemenea, sunete din natură special pregătite la dispoziția dvs. pentru a vă ajuta să vă relaxați după o zi grea.
Sunt incluse
- căști
- cablu USB-C / USB-A
- manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | W820NB Plus |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | V5.2 |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Profiluri Bluetooth | A2DP / AVRCP / HFP |
| Codecuri audio | LDAC / SBC |
| Transductoare | Ф 40 mm |
| Răspuns în frecvență | 20Hz-40kHz |
| SPL | 91±3 dB (A) |
| Impedanță | 32Ω |
| Microfoane | 5 |
| Sensibilitate microfon | -43 dB |
| Timp de funcționare | Aproximativ 33 h (când ANC este activat) Aproximativ 49 h (când ANC este dezactivat) |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Timp de încărcare | aprox. 1,5 h |
| Încărcare rapidă | 10 minute = 7 ore de redare |
| Curent de intrare | 5V / 1A |
| Capacitatea bateriei | 400 mAh 3.8V |
| Dimensiuni | 164,8 x 191,3 x 82,3 mm |
| Greutate | aproximativ 221 g |
| Aplicație | Edifier Connect, Edifier ConneX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier W820NB Plus, Bluetooth 5.2, Autonomie 33 h, USB-C, Gri







