Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Edifier X2, Bluetooth 5.1, Baterie 350 mAh, Autonomie 7 h, USB-C, Alb Cod produs: EDI-156894
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 0 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless Edifier X2, Bluetooth 5.1, Baterie 350 mAh, Autonomie 7 h, USB-C, Alb
Căști fără fir TWS Edifier X2
Ascultați melodiile preferate la calitate superioară oriunde v-ați afla. Căștile Edifier X2 au drivere de 13 mm și suportă conectivitate Bluetooth 5.1 de ultimă generație, cu până la 7 ore de funcționare la o singură încărcare. Un mod special pentru jocuri asigură o latență ultra-redusă, iar anularea zgomotului vă permite să vorbiți liber la telefon. De asemenea, X2 sunt extrem de confortabile și rezistente la apă IP54.
Ascultați fiecare detaliu
În ciuda dimensiunii lor compacte, căștile oferă o calitate fantastică a sunetului. Driverele mari oferă o armonie perfectă, bas excelent și înalte clare. De asemenea, vă permit să vă bucurați de o bogăție incredibilă de detalii. Acum puteți redescoperi magia muzicii și puteți auzi detalii necunoscute anterior ale melodiilor dvs. preferate.
Indispensabil pentru convorbirile telefonice
Acum puteți vorbi la telefon fără deranj chiar și în medii extrem de zgomotoase. Căștile oferă anulare optimizată a zgomotului, care filtrează zgomotul de fond inutil în timp real, accentuând în același timp sunetul vocii dvs. Acest lucru vă oferă încrederea că interlocutorul dvs. vă va auzi aproape întotdeauna perfect!
Conexiune wireless rapidă și stabilă
Orice problemă de conectare face parte din trecut. Cipul Bluetooth 5.1 avansat asigură o transmisie rapidă și stabilă în aproape orice situație. Mai mult, fiecare telefon se conectează independent la dispozitivul ales de dvs., astfel încât sunteți liber să le utilizați în configurații diferite. Folosiți-le pe ambele în același timp sau doar unul fără probleme!
Ceva pentru gameri
Îți place să te joci? Producătorul a pregătit ceva special pentru tine! Căștile X2 suportă un mod special pentru jocuri, care garantează o latență ultra-redusă. Sincronizarea perfectă a imaginii și a sunetului vă va permite să vă auziți și să vă localizați ușor adversarii, să nu fiți surprinși și să obțineți o nouă victorie!
Multe ore de redare
Ascultați muzică atâta timp cât doriți, fără să vă faceți griji cu privire la baterie. Complet încărcate, căștile Edifier X2 pot funcționa timp de până la 7 ore. În plus, cu carcasa de încărcare inclusă, puteți extinde acest timp la aproximativ 28 de ore. Astfel, puteți chiar să ascultați muzică toată ziua.
Control tactil
Spuneți adio nevoii de a vă întinde mâna după smartphone ori de câte ori doriți să utilizați funcțiile căștilor alese. X2 au touchpad-uri încorporate care vă permit să acționați rapid și convenabil redarea, să răspundeți la telefon, să închideți și să schimbați melodiile. De asemenea, le puteți utiliza pentru a activa asistentul vocal!
Adaptate la nevoile dvs.
Căștile sunt incredibil de ușoare. Fiecare cântărește doar aproximativ 3,4 g. Designul ergonomic le face extrem de confortabile. Se potrivesc perfect în urechi, fără să cadă. De asemenea, le puteți folosi fără griji în timpul antrenamentului și atunci când plouă. X2 este clasificat IP54, ceea ce înseamnă că este rezistent la apă și praf.
Inclus în preț
- Căști
- Carcasă de încărcare
- Cablu de încărcare
- Manual de utilizare
| Producător | Edifier |
|---|---|
| Model | X2 |
| Culoare | alb |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Profiluri Bluetooth | HFP, A2DP, AVRCP |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| SPL | 94 ±3 dBSPL (A) |
| Timp de reproducere | aprox. 7 h (căști) + 21 h (carcasă) |
| Capacitatea bateriei | 37 mAh (căști), 350 mAh (carcasă) |
| Port de încărcare | USB-C |
| Intrare | DC 5 V 200 mA (căști), DC 5 V 1 A (carcasă) |
| Codecuri audio | SBC |
| Traductor | Dinamic 13 mm |
| Impedanță | 32Ω |
| Microfoane | 2 (1 pe fiecare cască) |
| Sensibilitate microfon | -38 ±1 dB |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Edifier X2, Bluetooth 5.1, Baterie 350 mAh, Autonomie 7 h, USB-C, Alb







