Casti wireless Guess GUTWST88MCTGK TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Negru Cod produs: GUE-146464
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Microfon încorporat Da Interval de frecvență 20Hz-2000Hz Interval Bluetooth 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess GUTWST88MCTGK TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Negru

Căști Guess Capsule Printed Logo
Bluetooth TWS + stație de andocare
Căștile wireless Capsule Printed Logo dispun de un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care vă vor îndeplini așteptările.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea neagră a căștilor le conferă un aspect elegant, minimalist. Logo-ul oglindit al mărcii Guess de pe carcasă adaugă o notă de lux.
Stație de andocare și power bank într-unul singur
Bucurați-vă de până la 6 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank, permițându-vă să ascultați melodiile preferate pentru mai mult timp. Datorită acestui lucru, nu vă veți mai face niciodată griji că rămâneți fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3, care asigură o conexiune stabilă și o împerechere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de impermeabilitate IPX6, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițând utilizarea lor în timpul activităților în aer liber.
Cele mai noi tehnologii
Datorită reducerii active a zgomotului (ANC), vă puteți bucura de un sunet cristalin, eliminând zgomotul ambiental și creând condițiile perfecte pentru ascultarea muzicii sau pentru convorbiri. În plus, funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fundal în timpul apelurilor, astfel încât vocea dvs. va fi întotdeauna clară și inteligibilă.

Control prin atingere!
Introducerea unui panou tactil la căști permite controlul intuitiv al căștilor folosind gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, făcând utilizarea lor și mai simplă și mai plăcută!

Carcasa a fost produsă sub licență de la marca Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria căștilor | 2x35mAh |
| Capacitate carcasă de încărcare | 300mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 ore |
| Timp de lucru | până la 6 ore |
| Timp de așteptare | până la 300 de ore |
| Port de încărcare carcasă | USB-C |
| Clasă de protecție IPX | IPX6 |
| Funcții | Redare Muzică / Efectuare Apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 10% |
| Microfon încorporat | Da |
| Gamă de frecvențe | 20Hz-2000Hz |
| Rază Bluetooth | 10m |
| Culoare | Negru |
| Setul include | Căști, Carcasă, Cablu USB-C/USB-A, 2x perechi de dopuri pentru urechi, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess GUTWST88MCTGK TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Negru







