Casti wireless Guess GUTWST88MCTGP TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Roz Cod produs: GUE-146463
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Microfon încorporat Da Interval de frecvență 20Hz-2000Hz Interval Bluetooth 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Roz |
| Material | Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 6 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Guess GUTWST88MCTGP TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Roz

Guess căști cu logo tipărit pe capsulă
Bluetooth TWS + stație de încărcare
Logo tipărit pe capsulă căștile wireless oferă un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care îți va satisface așteptările.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea roz oferă căștilor un aspect unic și minimalist. Logo-ul brandului Guess pe carcasă adaugă o notă de lux.
Stație de încărcare și power bank într-unul
Bucură-te de până la 6 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank , permițându-ți să asculți melodiile tale preferate mai mult timp. Datorită acestui lucru, nu te vei mai îngrijora niciodată de descărcarea bateriei în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.3 , care asigură o conexiune stabilă și împerechere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei IPX6 waterproof , căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-le să fie utilizate în timpul activităților în aer liber.
Cele mai recente tehnologii
Datorită reducerii active a zgomotului (ANC), poți savura un sunet cristalin, eliminând zgomotul ambiental și creând condiții perfecte pentru ascultarea muzicii sau pentru conversații. În plus, funcția ENC filtrează eficient zgomotul de fundal în timpul apelurilor, astfel încât vocea ta va fi întotdeauna clară și ușor de înțeles .

Control prin atingere!
Introducerea unui panou tactil în căști permite controlul intuitiv al căștilor prin gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, făcând utilizarea acestora și mai simplă și plăcută!

Carcasa a fost produsă sub licența brandului Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bateria căștilor | 2x35mAh |
| Capacitatea carcasei de încărcare | 300mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | 1.5 ore |
| Timp de funcționare | până la 6 ore |
| Timp de așteptare | până la 300 ore |
| Port de încărcare a carcasei | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX6 |
| Funcții | Redare muzică / Realizare apeluri |
| Impedanță | 32ohm ± 10% |
| Microfon încorporat | Da |
| Interval de frecvență | 20Hz-2000Hz |
| Interval Bluetooth | 10m |
| Culoare | Roz |
| Setul include | Căști, Carcasă, cablu USB-C/USB-A, 2x perechi de vârfuri pentru urechi, Manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless Guess GUTWST88MCTGP TWS, Capsule Printed Logo, Bluetooth 5.3, 300 mAh, IPX6, Roz







