Casti wireless Guess Lipstick 2 TWS, Bluetooth 5.4, 300 mAh, Autonomie 4.5h, USB-C, Alb / Rosu Cod produs: GUE-183859
Vezi toate produsele din categoria Guess Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile |
Alb Rosu |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4.5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless Guess Lipstick 2 TWS, Bluetooth 5.4, 300 mAh, Autonomie 4.5h, USB-C, Alb / Rosu
Căști TWS Guess Lipstick 2
Căștile wireless TWS Guess Lipstick 2 se remarcă prin calitatea excelentă a sunetului, designul elegant și funcționalitatea care îți îndeplinește așteptările.
Design unic și calitate excepțională
Designul în formă de ruj conferă căștilor un aspect unic și minimalist. Logo-ul auriu Guess de pe carcasă adaugă o notă de lux.
Stație de andocare și power bank într-unul singur
Bucură-te de până la 4 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare. În plus, carcasa de încărcare acționează și ca un power bank, permițându-ți să asculți mai mult timp melodiile preferate. Datorită acestui lucru, nu va trebui să-ți faci griji că vei rămâne fără baterie în cel mai nepotrivit moment!
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.4, asigurând o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Control prin atingere!
Introducerea unui panou tactil permite controlul intuitiv al căștilor folosind gesturi simple. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, transformând experiența ta într-una și mai convenabilă și mai plăcută!
Căștile au fost fabricate sub licență Guess.
Date tehnice |
|
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | V5.4 |
| Rază de acțiune Bluetooth | până la 10 m |
| Bateria căștilor | 2 x 25 mAh |
| Capacitatea carcasei de încărcare | 300 mAh |
| Timp de încărcare căști | 1,5 h |
| Timp de lucru | până la 4,5 h |
| Port de încărcare (carcasă) | USB-C |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri |
| Culoare | Alb |
| Gama de frecvență | 20 Hz-20 KHz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Guess Lipstick 2 TWS, Bluetooth 5.4, 300 mAh, Autonomie 4.5h, USB-C, Alb / Rosu







