Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless ONIKUMA T1 Gaming TWS, Bluetooth 5.3, Negru Cod produs: ONI-141012
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 2 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless ONIKUMA T1 Gaming TWS, Bluetooth 5.3, Negru
Căști TWS ONIKUMA T1 Negre
Oferă-ți o calitate a sunetului și mai bună atunci când asculți muzică, te uiți la filme sau te joci. Căștile TWS ONIKUMA T1 garantează un sunet spațial uimitor, iar cu conectivitatea Bluetooth 5.3, te poți bucura de o transmisie fiabilă și o latență redusă. De asemenea, se disting printr-un timp lung de funcționare și o carcasă de încărcare special concepută, cu 4 efecte de iluminare originale. Este combinația perfectă între funcționalitate și stil!
Sunet la cel mai înalt nivel
Acum te poți cufunda și mai mult în joc sau te poți simți ca și cum ai fi la un concert al artistului tău preferat oriunde. Căștile ONIKUMA T1 oferă un sunet surround de calitate fantastică, permițându-ți să atingi nivelul de imersiune la care ai visat. De asemenea, se disting prin diafragmele compozite din polimeri care garantează un sunet clar, saturat de detalii, înalte plăcute la urechi, medii clare și bas profund și puternic.
Latență redusă
Nu vă fie teamă de problemele de conectare. Căștile T1 sunt compatibile cu tehnologia Bluetooth 5.3 fiabilă pentru o calitate a sunetului și mai bună, un consum redus de energie și o transmisie stabilă și rapidă. Există, de asemenea, un mod special cu latență redusă, perfect pentru jocuri, de exemplu. Datorită sincronizării perfecte a videoclipului și sunetului, vă veți regăsi cu ușurință în lumea jocului dvs. preferat, vă veți localiza instantaneu adversarii și veți obține o victorie remarcabilă!
Timp lung de lucru
Ascultă muzică sau redă titlurile tale preferate cât timp dorești - nu trebuie să-ți faci griji că ți se vor descărca prea repede căștile. ONIKUMA T1 poate funcționa până la 6 ore cu o singură încărcare, iar husa inclusă îți permite să prelungești acest timp până la aproximativ 18 ore. Spune adio limitărilor!
Comunicare fără probleme cu ceilalți
Trebuie să răspunzi la telefon într-un supermarket sau autobuz aglomerat? Sau te joci des jocuri online și trebuie să comunici cu alți jucători? Nicio problemă - căștile T1 sunt echipate cu microfoane de înaltă calitate cu anulare a zgomotului, așa că nu trebuie să-ți faci griji cu privire la problemele de comunicare. Acum interlocutorii tăi te vor auzi perfect!
Design original
Dacă apreciați combinațiile reușite de funcționalitate și estetică, căștile ONIKUMA cu siguranță vă vor atrage. Acestea sunt caracterizate de un design original și modern, datorită căruia atrag atenția și probabil vor atrage mulți utilizatori. Mai mult, carcasa de încărcare concepută special pentru ele este echipată cu o iluminare de fundal impresionantă, cu 4 moduri din care puteți alege - Stea Zburătoare, Căderea Stelelor, Cursa Cailor și Bliț Circular. Cu ONIKUMA veți ieși cu ușurință în evidență și vă veți simți special!
Acces convenabil la cele mai importante funcții
Nu mai trebuie să apelezi smartphone-ul de fiecare dată pentru a schimba o melodie sau a răspunde la un apel. Căștile T1 au panouri tactile încorporate, ușor de utilizat, cu ajutorul cărora poți, de exemplu, să sari peste o melodie, să întrerupi redarea, să respingi un apel primit sau să activezi modul selectat. Acum ai întotdeauna la îndemână toate funcțiile importante!
| Producător | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | T1 |
| Culoare | Negru |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gamă | Până la 10 m |
| Codecuri audio | SBC, AAC |
| Timp de funcționare | Aprox. 6 ore |
| Timp de încărcare a căștilor | Aprox. 2 ore |
| Timpul de încărcare al carcasei | Bine. 2 ore |
| Dimensiuni | 51,3 x 51,3 x 31,8 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless ONIKUMA T1 Gaming TWS, Bluetooth 5.3, Negru







