Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless OWS Sanag G6S, Bluetooth 5.3, 370 mAh, Flash Pairing 6.2, USB-C, Negru Cod produs: SAN-142354
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 10 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | Open ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless OWS Sanag G6S, Bluetooth 5.3, 370 mAh, Flash Pairing 6.2, USB-C, Negru
Căști fără fir OWS Sanag G6S (negru)
Sanag G6S sunt căștile wireless OWS care combină tehnologia audio avansată cu confortul. Cu tehnologia Bluetooth 5.3, acestea oferă o conexiune stabilă cu o rază de acțiune de până la 10 metri, iar bateria de 370 mAh asigură până la 48 de ore de utilizare. Există, de asemenea, o aplicație dedicată care vă oferă control deplin asupra sunetului și suportă o varietate de funcții utile susținute de AI.
Experiență muzicală de neuitat
Sanag G6S utilizează algoritmul avansat ACS Virtual Mixed Reality Sound Field, care creează un câmp sonor panoramic, capturând fiecare detaliu al muzicii. Mai mult, diafragma polimerică din titan pentru frecvențe joase și motorul SSQVP-EX garantează un bas dinamic și intens. Simțiți-vă ca la un concert și descoperiți detalii necunoscute până acum ale melodiilor dvs. preferate!
Izolare precisă
Sanag G6S utilizează o nouă structură a carcasei DT de transmisie direcțională a semnalului, care asigură o izolare excelentă și împiedică în mod eficient ieșirea sunetului în exterior. Ca urmare, căștile garantează un sunet clar și concentrat, ideal pentru a asculta muzică și a efectua apeluri - fără a vă face griji cu privire la invadarea intimității.
Conexiune rapidă și stabilă
Cu Wireless Flash Pairing 6.2, căștile Sanag G6S se conectează instantaneu la dispozitive, oferind o transmisie stabilă și o latență scăzută de numai aproximativ 0,05 secunde. Acest lucru este ideal pentru cei care au nevoie de fiabilitate și fluiditate, în special atunci când joacă jocuri, urmăresc seriale TV sau efectuează apeluri video.
Sunet clar ca cristalul în timpul apelurilor
Sanag G6S sunt echipate cu tehnologia de anulare a zgomotului 4.0 și microfoane de înaltă sensibilitate pentru a elimina eficient zgomotul ambiental, permițându-vă să vorbiți clar chiar și în condiții dificile. Acum fiecare cuvânt va fi perfect auzit!
Aplicație cu funcții AI și personalizare audio
Căștile Sanag G6S funcționează cu o aplicație dedicată care vă permite, printre altele, să verificați convenabil nivelul de încărcare și să personalizați complet sunetul cu șase setări EQ. Veți găsi, de asemenea, mai multe funcții AI, cum ar fi transcrierea audio la text și AI Voiceover, de exemplu. De asemenea, o puteți utiliza pentru a localiza căștile pierdute sau o carcasă de încărcare.
Baterie puternică
Cu o baterie de 370 mAh, Sanag G6S oferă până la 48 de ore de redare a muzicii cu o singură încărcare. O durată de funcționare atât de lungă vă permite să utilizați căștile fără stres chiar și pe tot parcursul zilei - de exemplu, la serviciu, în timpul unui antrenament sau într-o călătorie.
Design ultralight, rezistent la scurgeri și carcasă compactă
Căștile Sanag G6S sunt extrem de ușoare - fiecare cântărește doar 5,6 grame. Ca urmare, acestea oferă confort deplin chiar și atunci când sunt purtate pentru o perioadă lungă de timp! În plus, designul ergonomic garantează un confort excepțional, iar carcasa de încărcare compactă nu ocupă prea mult spațiu - va încăpea chiar și în buzunar. În plus, căștile se disting prin designul lor etanș, care le face rezistente la transpirație și ploaie. Așadar, le puteți lua cu dvs. la antrenament fără griji!
| Producător | Sanag |
|---|---|
| Model | G6S |
| Culoare | Negru |
| Bluetooth | 5.3 |
| Raza de acțiune | Până la 10m |
| Codecuri audio | SBC, AAC |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| Tensiune de încărcare | 5 V |
| Timp de funcționare | Aproximativ 48 h |
| Capacitatea bateriei | 370 mAh |
| Port de încărcare | USB-C |
| Greutatea unui telefon | 5,6 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless OWS Sanag G6S, Bluetooth 5.3, 370 mAh, Flash Pairing 6.2, USB-C, Negru






