Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless pentru copii Lexibook Frozen, Bluetooth 5.1, 180 mAh, Albastru Cod produs: LEX-141351
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.1 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless pentru copii Lexibook Frozen, Bluetooth 5.1, 180 mAh, Albastru
Căști cu bluetooth Frozen Lexibook
Lexibook invită fiecare copil mic să descopere o lume magică a sunetelor. Căștile wireless cu tema Frozen încântă atât prin design, cât și prin sunet. Microfonul încorporat permite apeluri telefonice fără probleme, tehnologia Bluetooth 5.1 asigură o conexiune stabilă, iar o singură încărcare garantează până la 4 ore de utilizare neîntreruptă.
Sunet de înaltă calitate
Căștile Lexibook oferă un sunet clar și bogat, care va satisface chiar și cele mai exigente urechi tinere. Microfonul încorporat vă permite să efectuați apeluri telefonice fără a scoate echipamentul, astfel încât să puteți păstra legătura cu copilul dumneavoastră în orice situație.
Comenzi tactile
Panourile tactile intuitive vă permit să gestionați muzica și apelurile. Atingând receptorul corespunzător, puteți porni/opri echipamentul, puteți sări la melodia următoare, să reveniți la cea anterioară sau să începeți redarea de la început. Soluția utilizată permite copilului să se concentreze asupra sunetului, mai degrabă decât asupra operațiunii complicate.
Comoditate wireless
Tehnologia Bluetooth 5.1 oferă o conexiune stabilă și o calitate excelentă a sunetului, fără cabluri inutile. Cu o rază de acțiune de până la 10 metri, vă puteți mișca liber fără a pierde calitatea conexiunii - prin urmare, căștile Lexibook sunt perfecte pentru copiii activi.
Autonomie lungă și încărcare rapidă
Fiecare cască este echipată cu o baterie puternică de 25 mAh, care oferă până la 4 ore de redare muzicală neîntreruptă. Încărcarea echipamentului durează aproximativ 1,5 ore - așa că nu trebuie să așteptați mult pentru a pleca într-o altă călătorie muzicală în compania personajelor din Frozen!
Inclus:
- Căști fără fir
- Carcasă de încărcare
- Cablu de încărcare USB-C
- Manual de utilizare
| Producător | Lexibook |
|---|---|
| Model | HPBT05FZ |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Interval de frecvență Bluetooth | 2402 - 2480 MHz |
| Gamă | până la 10 metri |
| Putere de transmisie | 8,5 dBm |
| Timp de încărcare | aproximativ 1,5 ore |
| Timp de funcționare | până la 4 ore |
| Introducerea cazului | 5,0 V, 1,0 A |
| Intrare pentru căști | 5,0 V, 30 mA |
| Rezultatul cazului | 5,0 V, 200 mA |
| Carcasă baterie | Litiu-ion, 3,7 V, 180 mAh |
| Bateria telefonului | Litiu-ion, 3,7 V, 25 mAh |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless pentru copii Lexibook Frozen, Bluetooth 5.1, 180 mAh, Albastru







