Casti wireless TWS Guess Flat Classic Logo Electroplated, Bluetooth 5.4, 300 mAh, IPX5, Negru Cod produs: GUE-146494
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Microfon încorporat Da Impedanță 32 ohm Interval Bluetooth 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS Guess Flat Classic Logo Electroplated, Bluetooth 5.4, 300 mAh, IPX5, Negru

Guess Flat Classic Logo Electroplated Bluetooth TWS + stație de andocare
Căștile wireless Flat Classic Logo Electroplated feră un sunet excelent, un design elegant și funcționalitate care vă vor satisface așteptările.

Aspect unic și calitate excepțională
Culoarea neagră conferă căștilor un aspect unic și minimalist. Logo-ul auriu al mărcii Guess de pe carcasă adaugă o notă de lux.
Stație de andocare și power bank într-unul singur
Bucurați-vă de până la 4 ore de redare neîntreruptă a muzicii cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare acționează ca un power bank, permițându-vă să ascultați melodiile preferate pentru mai mult timp. Datorită acestui lucru, nu vă veți mai face niciodată griji că veți rămâne fără baterie în cel mai nepotrivit moment!


Performanță și funcționalitate
Căști echipate cu cea mai recentă versiune de Bluetooth 5.4, care asigură o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasei de impermeabilitate IPX5, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițând utilizarea lor în timpul activităților în aer liber.
Control prin atingere!
Introducerea unui panou tactil la căști permite controlul intuitiv al acestora folosind gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, transformând utilizarea lor într-o experiență și mai simplă și mai plăcută!

Căștile au fost fabricate sub licența mărcii Guess.
Date tehnice | |
| Tip | Căști In-Ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Bateria căștilor | 2x30mAh |
| Capacitatea carcasei de încărcare | 300mAh |
| Timp de încărcare căști | aprox. 2 ore |
| Timp de lucru | până la 4 ore |
| Timp de așteptare | până la 180 de zile |
| Port de încărcare carcasă | USB-C |
| Clasa de protecție IPX | IPX5 |
| Funcții | Redare muzică / Efectuare apeluri |
| Microfon încorporat | Da |
| Culoare | Negru |
| Durata de funcționare a căștilor cu carcasă | până la 23:00 |
| Impedanță | 32 ohm |
| Incluse în set | Căști, stație de încărcare, cablu USB-A/USB-C, manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS Guess Flat Classic Logo Electroplated, Bluetooth 5.4, 300 mAh, IPX5, Negru







