Casti wireless TWS Guess Pearl Strap, Bluetooth 5.4, Autonomie 5h, IPX5, USB-C, Negru Cod produs: GUE-176784
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS Guess Pearl Strap, Bluetooth 5.4, Autonomie 5h, IPX5, USB-C, Negru
Căști TWS Guess Pearl Strap
Căștile wireless TWS Guess Pearl Strap se remarcă prin calitatea excelentă a sunetului, un aspect elegant și funcționalitate care îți va satisface așteptările.
Design unic și calitate excepțională
Culoarea neagră oferă căștilor un aspect unic și minimalist. Logo-ul auriu Guess de pe carcasă adaugă un accent luxos.
Detaliul final este un brățară perlata strălucitoare care îți subliniază stilul distinctiv.
Această colecție este combinația perfectă între funcționalitate și design elegant, asigurându-te că căștile tale sunt nu doar bine protejate, ci și un accesoriu la modă.
Stație de andocare și power bank în unul
Bucură-te de până la 5 ore de redare a muzicii neîntreruptă cu o singură încărcare a căștilor. În plus, carcasa de încărcare servește și ca un power bank, permițându-ți să asculți melodiile tale preferate mai mult timp. Datorită acestui lucru, nu va trebui niciodată să îți faci griji că bateria se va termina în cel mai inconvenient moment!
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.4, asigurând o conexiune stabilă și asociere rapidă cu dispozitivele.
Datorită clasificării de rezistență la apă IPX5, căștile sunt rezistente la transpirație și stropi, permițându-ți să le folosești în timpul activităților în aer liber.
Control tactil!
Introducerea unui panou tactil permite controlul intuitiv al căștilor folosind gesturi simple de atingere. Această tehnologie modernă le face mai ușor de utilizat, asigurând o experiență și mai convenabilă și plăcută!
Căștile sunt produse sub licența mărcii Guess.
Specificații tehnice |
|
| Tip | Căști intraauriculare |
| Versiune Bluetooth | V5.4 |
| Raza Bluetooth | până la 10 m |
| Bateria căștilor | 2 x 40 mAh |
| Timp de încărcare a căștilor | 1.5 h |
| Timp de funcționare | până la 5 h |
| Port carcasa de încărcare | USB-C |
| Funcții | Redare muzică / Gestionarea apelurilor |
| Culoare | Negru |
| Frecvența de operare | 20 Hz-20 KHz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless TWS Guess Pearl Strap, Bluetooth 5.4, Autonomie 5h, IPX5, USB-C, Negru







