Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless TWS QCY HT07, ANC, Bluetooth 5.2, 350 mAh, IPX5, USB-C, Alb Cod produs: QCY-142413
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4.5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Casti wireless TWS QCY HT07, ANC, Bluetooth 5.2, 350 mAh, IPX5, USB-C, Alb
Căști fără fir TWS QCY HT07 ANC (alb)
Căutați căști confortabile care să vă satisfacă nevoile? Ce ziceți de QCY HT07? Acest model wireless oferă o durată de viață lungă a bateriei, o calitate audio excelentă și o claritate excepțională a apelurilor. Echipat cu microfoane cu anulare a zgomotului ENC și 4 moduri de reducere a zgomotului ANC, vă permite să vă izolați de lumea exterioară. Nivelul său scăzut de latență va fi, de asemenea, pe placul gamerilor! Verifică ce mai au de oferit!
Sunet fantastic
Calitatea audio ridicată se datorează driverelor dinamice biofilm de 10 mm. Acestea asigură o reproducere precisă a sunetului și tonuri joase, medii și înalte perfect echilibrate. În plus, căștile HT07 sunt excelente pentru a asculta podcast-uri, cărți audio sau pentru convorbiri telefonice - sunetul vocal este clar, distinct și detaliat.
4 moduri de reducere a zgomotului
Căștile HT07 se adaptează la tine! Reducerea zgomotului ANC vă permite să vă deconectați de lumea exterioară și să vă concentrați doar pe muzică sau podcast-uri! Aveți la dispoziție 4 moduri adaptate. Modul interior elimină eficient zgomotele precum conversațiile, televizoarele puternice etc. Modurile Commuting și Outdoor te fac să uiți că te afli într-o gară zgomotoasă sau pe o stradă aglomerată. Modul anti-vânt minimizează zgomotele enervante produse de vânt, de exemplu, în timpul alergării.
Conexiune Bluetooth fiabilă
Versiunea Bluetooth 5.2 asigură funcționalitatea fără fir. Aceasta garantează o transmisie stabilă, fără interferențe, până la o distanță de 10 metri! Nivelul de latență este de numai 0,08 secunde, ceea ce înseamnă că vă veți bucura de o sincronizare perfectă între sunet și imagine! Joacă jocuri dinamice și bate-ți recordurile!
Vorbiți fără întreruperi
Modelul HT07 utilizează un algoritm inteligent pentru a vă asigura că apelurile telefonice sunt neîntrerupte! Căștile sunt echipate cu 6 microfoane cu anulare a zgomotului ENC care captează cu precizie vocea dvs. în timp ce reduc eficient sunetele exterioare. Transmiteți online? Sau vorbiți des la telefon? Interlocutorii dvs. vor auzi întotdeauna clar tot ce aveți de spus!
Antrenează-te pe ritmurile tale preferate
Căștile țin pasul chiar și cu cei mai activi utilizatori! Clasificarea lor IPX8 înseamnă că nu se tem de picăturile de transpirație sau de ploaie, așa că le puteți lua cu încredere la cele mai dure antrenamente. Nu renunțați la alergare nici pe ploaie? Minunat! Căștile vă pot însoți chiar și atunci!
Durată lungă de viață a bateriei
Nu vă puteți imagina o călătorie fără muzică? Nici noi nu putem! De aceea, căștile sunt echipate cu o baterie eficientă care permite o funcționare fără fir de până la 32 de ore! În funcție de modul selectat, le puteți utiliza pentru aproximativ 4 ore de convorbiri telefonice sau aproximativ 7-8 ore de ascultare a pieselor preferate. Cutia de încărcare vă permite să reîncărcați căștile de 3 ori.
Mai multe posibilități cu ajutorul aplicației
Cu ajutorul aplicației QCY, puteți personaliza funcționarea căștilor. Care sunt posibilitățile? De la nivelul acesteia, puteți ajusta valorile EQ, echilibrul sonor și, de asemenea, puteți seta funcționarea panoului tactil în funcție de preferințele dvs. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS, oferind o compatibilitate largă.
Utilizare confortabilă
Acestea nu sunt toate avantajele! O singură cască cântărește doar 4,4 g, astfel încât nici măcar utilizarea prelungită nu va cauza disconfort. În plus, deschiderile acustice sunt conectate pentru a oferi un echilibru al presiunii aerului. Ce înseamnă acest lucru? Confort excepțional și sunet fantastic!
În set sunt incluse
- Căști
- Husă de încărcare
- Cablu
- Manual
| Producător | QCY |
|---|---|
| Model | HT07-alb |
| Nume de împerechere | QCY ArcBuds |
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Profil Bluetooth | HFP/A2DP/AVRCP |
| Sisteme compatibile | iOS/ Android |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Durata de viață a bateriei | 4,5 ore în modul apel/ 8 ore în modul de redare (cu ANC dezactivat); 4 ore în modul apel/ 7 ore în modul de redare (cu ANC activat) |
| Capacitatea bateriei | 350 mAh |
| Se încarcă prin intermediul carcasei | 3 |
| Port de încărcare | USB-C |
| Rezistența la apă | IPX5 |
| Dimensiuni căști | 24,9 x 20,3 x 25,4 mm |
| Dimensiunile carcasei | 60,3 x 24,9 x 43,2 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS QCY HT07, ANC, Bluetooth 5.2, 350 mAh, IPX5, USB-C, Alb







