Casti wireless UGREEN FitBuds WS213, Bluetooth 6.0, 500 mAh, IPX5, USB-C, Negru Cod produs: UGR-180543
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth: 6.0 Distanta de transmisie: 10m |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 8 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Open ear |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
Casti wireless UGREEN FitBuds WS213, Bluetooth 6.0, 500 mAh, IPX5, USB-C, Negru
UGREEN FitBuds WS213 sunt căști wireless create pentru utilizatori exigenți. Transductoarele dinamice de 11 × 18 mm de tip bio-diaphragm oferă bas profund, tonuri medii clare și înalte cristaline. Patru microfoane cu reducerea zgomotului garantează calitate înaltă a apelurilor, iar tehnologia AdaptiveFit™ asigură o potrivire stabilă și confortabilă în ureche – chiar și în timpul activităților intense. De asemenea, oferă o durată de funcționare de până la 28 de ore cu carcasa, încărcare rapidă, Bluetooth 6.0 cu întârziere de 0,06 s în modul de gaming, sunet surround și rezistență la apă IPX5.
Sunet puternic și clar
Transductoarele dinamice bio-diaphragm de 11 × 18 mm oferă un sunet bogat și detaliat cu bas pronunțat și tonuri înalte clare. Tehnologia Hi-Pure Sound de la UGREEN garantează un sunet de nivel premium – atât în timpul ascultării muzicii, cât și în timpul vizionării filmelor.
Scufundă-te în sunetul surround
Căștile suportă efecte de sunet stereo surround, care adaugă profunzime și realism muzicii și filmelor. Astfel, te poți simți în centrul evenimentelor, indiferent de ceea ce asculți.
Calitate excepțională a apelurilor
Datorită celor 4 microfoane cu reducerea zgomotului ambiental, căștile oferă un sunet clar în orice situație. Apelurile telefonice sau videoconferințele rămân clare chiar și în medii zgomotoase.
Durată lungă de funcționare
Dispozitivul oferă până la 8 ore de funcționare cu o singură încărcare și până la 28 de ore cu carcasa de încărcare. În plus, funcția de încărcare rapidă permite obținerea a 2 ore de redare după doar 10 minute de încărcare. Nu trebuie să te desparți de melodiile tale preferate pentru mult timp!
Control complet în aplicație
Datorită aplicației UGREEN, ai acces la funcții suplimentare – poți verifica nivelul de încărcare, găsi căștile, ajusta setările EQ sau activa sunetul surround.
Ideal pentru gaming
Modul de joc cu întârziere de 0,06 s permite să te bucuri de o experiență de joc fluidă fără întreruperi. Fiecare efect sonor va ajunge la tine în timp real, oferindu-ți un avantaj în jocurile online dinamice.
Conexiune stabilă fără interferențe
Căștile utilizează tehnologia Bluetooth 6.0, care asigură o transmisie cu 90% mai rapidă decât generația anterioară. Astfel, poți conta pe o conexiune stabilă și rapidă, fără întârzieri. Funcția Dual Connection permite conectarea simultană a căștilor la două dispozitive. Poți comuta cu ușurință între laptop și smartphone – fără a fi nevoie să deconectezi.
Rezistență la condiții meteorologice
Certificatul IPX5 confirmă rezistența căștilor la stropi și transpirație. UGREEN FitBuds WS213 se vor descurca excelent în timpul antrenamentelor și în zilele ploioase.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | FitBuds WS213 |
| Cod producător | 65655 |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
| Raza de acțiune a transmisiei | 10 m (fără obstacole) |
| Codecuri | AAC / SBC |
| Port de încărcare | USB-C |
| Capacitate baterie căști | 60 mAh |
| Capacitate baterie carcasă | 500 mAh |
| Intrare de încărcare | 5 V = 1 A |
| Timp de încărcare | Aproximativ 1,5–2 h |
| Timp de funcționare | Până la 28 h (cu carcasă) până la 8 h (cu o singură încărcare) |
| Rezistență la apă | IPX5 |
| Greutate | 8,7 g (cască individuală) |
| Dimensiuni carcasă | 77,5 × 66 × 26,8 mm |
| Dimensiuni cască | 34,3 × 54,5 mm |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless UGREEN FitBuds WS213, Bluetooth 6.0, 500 mAh, IPX5, USB-C, Negru







