Casti wireless UGREEN HiTune Max 5C Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 40h, 500mAh, USB-C, Alb Cod produs: UGR-181366
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 40 h |
| Timp de incarcare | 2 h |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless UGREEN HiTune Max 5C Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 40h, 500mAh, USB-C, Alb
Bucură-te de cea mai înaltă calitate a sunetului, confort și funcționalitate în orice situație cu căștile Ugreen HiTune Max 5C. Susținând cele mai recente tehnologii și oferind cea mai înaltă calitate a sunetului, acestea devin un accesoriu indispensabil pentru orice cunoscător de muzică. În plus, impresionează prin multifuncționalitatea și aspectul estetic, sportiv.
Tehnologie de încredere
Căștile sunt echipate cu o reducere avansată a zgomotului activ hibridă (ANC), care filtrează până la 95% din sunetele de mediu. Datorită acestui fapt, poți să te bucuri de sunet cristalin fără interferențe, indiferent de locul în care te afli. În plus, au un SmartTag încorporat, care permite găsirea ușoară a dispozitivului, iar tehnologia modernă Bluetooth 5.4 asigură o conexiune stabilă și întârzieri extrem de reduse (doar 0.06s), ceea ce este ideal pentru gameri și pasionați de filme.
Timp lung de funcționare
La o singură încărcare, căștile pot funcționa timp de până la 75 de ore. În plus, sunt compatibile cu aplicația Ugreen, care permite verificarea stării acumulatorului și a conexiunii, alegerea efectelor EQ și configurarea setărilor. Aplicația oferă până la 8 efecte EQ diferite, care te vor ajuta să îmbunătățești experiențele tale muzicale, iar tu le poți ajusta conform preferințelor tale.
Calitate înaltă a sunetului
Căștile au certificat Hi-Res și suportă decodarea sunetului LDAC cu o lățime de bandă de până la 990 Kbps. Pentru a evita consumul ridicat de energie și întârzierile, se recomandă utilizarea LDAC în medii fără interferențe. Căștile sunt echipate cu drivere dinamice de 40 mm, care amplifică basul și sunetul muzicii, oferind o calitate excelentă a sunetului. În plus, căștile oferă o reducere individuală a zgomotului cu 4 opțiuni: atenuare adaptivă a zgomotului, modul gentle, care funcționează perfect în locuri liniștite, modul general, adică modul standard, și modul ultra pentru locuri extrem de zgomotoase, cum ar fi trenurile sau avioanele.
Versatilitate extinsă
Microfonul încorporat în căști îmbunătățește recepția vocii, astfel încât interlocutorul tău să te audă fără interferențe, iar vocea ta sună natural și cristalin. Căștile oferă două moduri de conectare: conexiune wireless prin Bluetooth sau conectare tradițională prin cablu USB-C. Datorită acestui fapt, le poți folosi în orice situație.
Confort și comoditate
Căștile sunt confortabile, pliabile și flexibile. Datorită dimensiunilor compacte și posibilității de a ajusta unghiul la forma capului, sunt ideale pentru orice utilizator. Pernele din spumă moale și acoperite cu piele proteică delicată asigură un confort maxim la purtare.
În pachet
- căști
- cablul de încărcare
- cablul audio detașabil
Specificații
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | Max5c |
| Culoare | alb |
| Capacitate baterie | 600 mAh |
| Cu microfon | Da |
| Standard audio | Dynamical |
| Comunicare | Wireless+wired |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Material | Metal |
| Durata de viață a bateriei | 75 ore |
| Diametru driver | 40mm |
| Codecuri | AAC, SBC, LDAC |
| Port de încărcare | USB-C |
| Tip rețea wireless | Bluetooth |
| Dimensiuni | 163 mm x 26 mm x 199 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless UGREEN HiTune Max 5C Hybrid, ANC, Bluetooth 5.4, Autonomie 40h, 500mAh, USB-C, Alb







