Casti wireless USAMS TWS BH Series, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 5h, Rosu Cod produs: USA-161566
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.1 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Rosu |
| Material |
ABS Silicon |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Casti wireless USAMS TWS BH Series, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 5h, Rosu
Căști TWS USAMS - Seria BH
Căști intraauriculare care folosesc tehnologia Bluetooth 5.1. Transmiterea este de două ori mai rapidă decât BT 5.0, iar raza de conexiune ajunge la 10m.
Gestionează cu ușurință interferențele pe rețeaua de 2.4GHz. Este o conexiune rapidă și stabilă, cu un consum redus de energie. Bateria permite 25 de ore de redare continuă a muzicii atunci când este încărcată regulat folosind carcasa.
Designul ușor și forma adecvată asigură utilizare confortabilă, iar cu o greutate de doar aproximativ 3.5g, sunt aproape imperceptibile.
Bucurați-vă de libertatea de a folosi căștile - fără cabluri. Telecomanda încorporată pentru controlul muzicii înseamnă că nu trebuie să scoateți telefonul, iar cu microfonul încorporat, puteți efectua apeluri în timp ce faceți activitățile preferate sau conduceți.
Specificații tehnice
| Material | ABS + Silicon |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Raza de conexiune | până la 10 metri |
| Diametrul difuzorului | 10 mm |
| Impedanța difuzorului | 32Ω |
| Sensibilitatea difuzorului | 110±3dB |
| Frecvența difuzorului | 20Hz~20KHz |
| Raport semnal-zgomot | >70 |
| Greutatea căștii | aproximativ 3.5 g |
| Capacitatea bateriei | 35 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 5 ore |
| Timp de apel | aproximativ 5 ore |
| Timp de încărcare | aproximativ 1.5 ore |
| Greutatea carcasei | aproximativ 28 g |
| Capacitatea bateriei carcasei | 300 mAh |
| Timp de încărcare a carcasei | aproximativ 1.5 ore |
| Intrare de încărcare a carcasei | 5V |
| Timp de așteptare | aproximativ 25 ore |
| Dimensiunea carcasei | 60.3 x 45.5 x 28.2 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu funcție Bluetooth |
| Conținutul pachetului | - Pereche de căști - Carcasă de încărcare - Cablu de încărcare USB Type-C - Manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS TWS BH Series, Bluetooth 5.1, 300 mAh, Autonomie 5h, Rosu







