Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless USAMS TWS IA Series, Bluetooth 5.0, 320 mAh, Autonomie 4h, Roz Cod produs: USA-161553
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.0 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Roz |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless USAMS TWS IA Series, Bluetooth 5.0, 320 mAh, Autonomie 4h, Roz
Căști USAMS Bluetooth 5.0 TWS IA Series
USAMS TWS IA-Series este o cască confortabilă, combinând comoditatea și designul excelent într-unul singur. Datorită utilizării echilibrării tonului pe trei benzi, sunetul din căști este mai clar și fără zgomot. Mici și ușoare, te vor însoți peste tot - la muncă, în timpul antrenamentelor sau în timp ce mergi cu bicicleta. Căștile cu microfon încorporat utilizează standardul Bluetooth 5.0 + EDR/BDR/BLE. Setul include și o carcasă dedicată care funcționează ca un power bank.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Raza de comunicare | până la 12 metri |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| Sensibilitate | 112 ± 3 dB |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz ~ 20 KHz |
| Impedanță | 32Ω |
| Greutate căști | aproximativ 3g x2 |
| Capacitate baterie căști | 25 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 4h (la 80% volum) |
| Timp de convorbire | aproximativ 3h |
| Timp de încărcare căști | aproximativ 1 oră |
| Greutate carcasă de încărcare | aproximativ 35g |
| Capacitate baterie carcasă de încărcare | 320 mAh |
| Timp de încărcare carcasă | aproximativ 1 oră |
| Timp de așteptare | aproximativ 25 ore |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS TWS IA Series, Bluetooth 5.0, 320 mAh, Autonomie 4h, Roz







