Casti wireless USAMS TWS ID Series, Bluetooth 5.3, Autonomie 3h, 230mAh, Negru Cod produs: USA-161591
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 3 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS TWS ID Series, Bluetooth 5.3, Autonomie 3h, 230mAh, Negru
Durabilitate excepțională și capacitatea de a asculta muzică timp de șapte zile cu o singură încărcare.
Tehnologie de sunet surround stereo 3D, decodare audio AAC fără pierderi și calitate excelentă a sunetului.
Difuzor dinamic de 13 mm care oferă voci mai detaliate și delicate, oferind o adevărată festă audio.
Dispozitivul oferă o protecție mai puternică împotriva interferențelor, rezultând un sunet mai curat și mai clar. Tehnologiile avansate de reducere a zgomotului elimină sunetele ambientale nedorite, permițându-vă să vă bucurați de muzică fără întreruperi. În plus, dispozitivul are un consum mai mic de energie, extinzând semnificativ timpul de funcționare cu o singură încărcare.
Dispune de un design semi-in-ear, oferind o potrivire confortabilă și stabilă. Fiecare căști cântărește doar 3.6g, făcându-le confortabile și fără durere chiar și în timpul utilizării îndelungate.
Oferă asociere și conexiune automată, făcându-le extrem de ușor și convenabil de utilizat. În plus, oferă o calitate a sunetului bogată și delicată, permițându-vă să vă bucurați pe deplin de muzica preferată, descoperind noi nuanțe și detalii sonore.
Dispozitivul este echipat cu controale tactile sensibile, permițând o operare intuitivă fără a necesita butoane. Cu o recunoaștere precisă a comenzilor, răspunde la atingeri ușoare, asigurând o operare lină și precisă.
Chiar și cu carcasa montată, cablurile și încărcarea wireless pot fi utilizate fără întreruperi.
Aparținând unui aspect elegant care nu doar că atrage atenția, dar adaugă și prospețime și plăcere utilizării zilnice. Estetica sa reîmprospătează împrejurimile, făcând utilizarea sa și mai plăcută.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Material | PC+ABS |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni carcasă de încărcare | 331*50*55 mm |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| SNR | > 75 dB |
| Impedanță | 32 Ω |
| Capacitate baterie căști | 30 mAh |
| Timp de redare | 5 ore |
| Capacitate baterie carcasă de încărcare | 230 mAh |
| Intrare carcasă de încărcare | 5V-1A |
| Greutate | Aproximativ 42 g |
| Interval de conexiune | ≤10 m |
| Sensibilitate difuzor | 108db±3 |
| Răspuns în frecvență | 20-20000 Hz |
| Versiune BT | 5.3 |
| Timp de încărcare căști | Aproximativ 1.5 ore |
| Timp de apel | 3 ore |
| Timp carcasă de încărcare | Aproximativ 1.5 ore |
| Compatibilitate | Pentru telefoane/tablete/laptopuri cu funcție BT |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS TWS ID Series, Bluetooth 5.3, Autonomie 3h, 230mAh, Negru







