Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Galben Cod produs: LEX-175981
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Galben |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 125 g |
| Inaltime | 2.6 cm |
| Latime | 6.5 cm |
| Lungime | 10.4 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Galben
Ceas de alarmă dublu față Lexon Flip Classic
Nou înseamnă mai bine
Întâlniți Flip Classic, cea mai recentă versiune a ceasului nostru iconic cu două fețe, care păstrează designul atemporal și funcțiile esențiale de alarmă ale originalului.
Funcționare incredibil de simplă
Controalele sale intuitive îl fac cel mai simplu ceas de alarmă de pe piață, continuând să îndeplinească promisiunea sa de bază de a te trezi în fiecare dimineață.
Butonul de pe spate a fost complet reproiectat pentru a simplifica operarea fără a fi nevoie să te uiți la spate, permițând o manipulare mai intuitivă.
O parte a ceasului este marcată ca ON și cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv folosind panoul tactil. În plus, ceasul dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă pentru ecranul VA LCD.
Baterie USB-C
Flip Classic vine acum cu o baterie și are o interfață utilizator complet reproiectată. Durata de viață a bateriei este de până la 6 luni, cu un timp de încărcare de 4 ore. Ceasul se încarcă folosind cablul USB-C inclus.
Design elegant cu materiale durabile
Un design mai compact și rafinat oferă un aspect și mai elegant pe noptieră sau în timpul călătoriilor. Procesarea materialelor îmbunătățite crește durabilitatea oferind în același timp o gamă largă de culori vibrante.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Galben |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 10.4 x 6.5 x 2.6 cm |
| Greutate | 125 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 6 luni |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Tensiune baterie | 3.7 V |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Banda de frecvență | 32.786 kHz |
| Inclus în cutie | Cablul USB-C, manualul utilizatorului |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Galben







