Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Gold Cod produs: LEX-175992
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gold |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 68 g |
| Inaltime | 2..3 cm |
| Latime | 4.9 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Gold
Ceas de alarmă dual-side Lexon Flip Mini
Descoperă noua versiune a iconului
Flip Mini este noua versiune a ceasului de alarmă iconic care a câștigat inimile milioanelor de utilizatori din întreaga lume și prestigiosul premiu Red Dot Best of the Best. Acum, într-o versiune mai mică și mai portabilă, Flip Mini combină conceptul bine cunoscut și distractiv cu noi caracteristici, cum ar fi o baterie încorporată și o interfață de utilizator îmbunătățită.
Design compact și experiență unică
Flip Mini dispune de un design interactiv cu două fețe (ON / OFF), care activează sau dezactivează alarma pur și simplu prin rotirea dispozitivului. Cu controlul tactil încorporat, poți ilumina ecranul LCD cu o atingere ușoară. Butoanele discrete de pe spate facilitează ajustarea formatului de timp/dată, setările alarmei și luminozitatea ecranului, asigurând un confort maxim pentru utilizator.
Portabil și durabil
Flip Mini este conceput să te însoțească în fiecare călătorie. Este companionul compact perfect pentru utilizarea zilnică și călătorii. Datorită bateriei reîncărcabile USB-C, Flip Mini rezistă până la 6 luni cu o singură încărcare. Indicatorul de baterie de pe ecran îți va arăta când este timpul să o reîncarci.
Găsește-ți Flip Mini
Flip Mini este disponibil într-o gamă largă de culori elegante pentru a se potrivi oricărui gust. Fie că îl folosești acasă sau în deplasare, adaugă o notă de design modern în spațiul tău și trezește-te cu stil cu Flip Mini!
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Auriu moale |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 8 x 4.9 x 2.3 cm |
| Greutate | 68 g |
| Timp de funcționare | Până la 6 luni |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablul USB-C, manualul utilizatorului |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Gold







