Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Light Blue Cod produs: LEX-175987
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 68 g |
| Inaltime | 2..3 cm |
| Latime | 4.9 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Light Blue
Ceas de alarmă Lexon Flip Mini cu două fețe
Descoperiți noua versiune a unui icon
Flip Mini este o nouă versiune a ceasului de alarmă iconic care a câștigat inimile milioanelor de utilizatori din întreaga lume și prestigiosul premiu Red Dot Best of the Best. Acum, într-o versiune mai mică și mai portabilă, Flip Mini combină conceptul cunoscut și distractiv cu caracteristici noi, cum ar fi o baterie încorporată și o interfață utilizator îmbunătățită.
Design compact și experiență unică
Flip Mini se remarcă prin construcția sa interactivă cu două fețe (ON / OFF) care activează sau dezactivează alarma simplu prin răsturnarea dispozitivului. Cu controlul tactil încorporat, puteți ilumina display-ul LCD cu o atingere ușoară. Butoanele discrete de pe spate vă permit să ajustați cu ușurință formatul orei/datei, setările alarmei și luminozitatea ecranului, asigurând confort maxim utilizatorului.
Portabil și durabil
Flip Mini este conceput să vă însoțească în fiecare călătorie. Este companionul compact perfect pentru utilizarea zilnică și călătorii. Datorită bateriei sale reîncărcabile USB-C, Flip Mini durează până la 6 luni cu o singură încărcare. Indicatorul de baterie de pe ecran vă va informa când este timpul să reîncărcați.
Găsiți-vă Flip Mini
Flip Mini este disponibil într-o gamă largă de culori elegante pentru a se potrivi fiecărui gust. Fie că îl folosiți acasă sau în mișcare, adăugați o notă de design modern în spațiul dumneavoastră și treziți-vă cu stil cu Flip Mini!
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Albastru deschis |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 8 x 4.9 x 2.3 cm |
| Greutate | 68 g |
| Durata bateriei | Până la 6 luni |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablul USB-C, Manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Light Blue







