Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Rosu Cod produs: LEX-175984
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Rosu |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 68 g |
| Inaltime | 2..3 cm |
| Latime | 4.9 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Rosu
Ceas de alarmă dublu față Lexon Flip Mini
Descoperiți noua versiune a iconului
Flip Mini este o nouă versiune a ceasului de alarmă iconic care a câștigat inimile a milioane de utilizatori din întreaga lume și prestigiosul premiu Red Dot Best of the Best. Acum, într-o versiune mai mică și mai portabilă, Flip Mini combină conceptul distractiv bine cunoscut cu noi caracteristici, cum ar fi o baterie integrată și o interfață utilizator îmbunătățită.
Design compact și experiență unică
Flip Mini se remarcă prin designul său interactiv cu două fețe (ON / OFF), care activează sau dezactivează alarma simplu prin rotirea dispozitivului. Cu controlul tactil integrat, puteți ilumina ecranul LCD cu o atingere ușoară. Butoanele discrete de pe spate vă permit să ajustați cu ușurință formatul de timp/data, setările alarmei și luminozitatea ecranului, asigurând un confort maxim în utilizare.
Portabil și durabil
Flip Mini a fost conceput pentru a vă însoți în fiecare călătorie. Este companionul compact perfect pentru utilizarea zilnică și călătorii. Datorită bateriei reîncărcabile USB-C, Flip Mini durează până la 6 luni cu o singură încărcare. Indicatorul de baterie de pe ecran vă va informa când este timpul să reîncărcați.
Găsiți-vă Flip Mini
Flip Mini este disponibil într-o gamă largă de culori elegante pentru a se potrivi fiecărui gust. Indiferent dacă îl folosiți acasă sau în deplasare, adăugați o notă de design modern în spațiul dumneavoastră și treziți-vă cu stil cu Flip Mini!
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Roșu |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 8 x 4.9 x 2.3 cm |
| Greutate | 68 g |
| Timp de funcționare | Până la 6 luni |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablu USB-C, manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Rosu







