Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Blackview R30, 280 mAh, Bluetooth 5.0, Negru Cod produs: BLA-145784
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 120 h |
| Brand compatibil |
Blackview |
| Caracteristici | Ceasul inteligent vă permite să vă monitorizați ritmul cardiac și saturația 24 de ore pe zi, astfel încât să puteți detecta rapid orice anomalii sau schimbări bruște. Funcția de monitorizare a somnului vă va ajuta să urmăriți numărul de ore dormite și cal |
| Compatibilitate |
Blackview R30 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.85 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 0 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Blackview R30, 280 mAh, Bluetooth 5.0, Negru
Ceas inteligent Blackview R30 (negru)
Blackview R30 este un asistent de încredere pe încheietura mâinii, care vă sprijină la fiecare pas. Monitorizarea ritmului cardiac, a saturației, a calității somnului și un calendar menstrual sunt doar câteva dintre caracteristicile care vă permit să aveți grijă de sănătatea și bunăstarea dvs. zilnic. Sunt disponibile peste 100 de moduri sportive și puteți personaliza aspectul ceasului alegând dintr-o varietate de modele de cadrane.
Aveți grijă de sănătatea dvs.
Cu Blackview R30 aveți control deplin asupra sănătății dumneavoastră! Ceasul inteligent vă permite să vă monitorizați ritmul cardiac și saturația 24 de ore pe zi, astfel încât să puteți detecta rapid orice anomalii sau schimbări bruște. Funcția de monitorizare a somnului vă va ajuta să urmăriți numărul de ore dormite și calitatea odihnei, iar calendarul menstrual vă va ajuta să vă monitorizați ciclul menstrual.
Pentru entuziaștii stilului de viață sănătos
Cu mai mult de 100 de moduri de sport, aveți posibilități nelimitate de a vă monitoriza activitatea fizică și de a vă atinge noi obiective de antrenament. Alergați, pedalați sau poate jucați baschet? Decizia vă aparține! De asemenea, ceasul inteligent măsoară numărul de pași, caloriile arse și distanțele parcurse.
Rămâi conectat
Ceasul inteligent Blackview R30 vă va notifica instantaneu cu privire la orice știri importante sau notificări din social media, permițându-vă să rămâneți în contact cu lumea. În plus, puteți respinge în mod convenabil apelurile telefonice fără a fi nevoie să vă întindeți mâna după telefon - trebuie doar să îl asociați cu ceasul inteligent prin Bluetooth!
Mai multe posibilități
R30 este companionul perfect de zi cu zi. Cu ajutorul ceasului inteligent, puteți controla playerul muzical al telefonului, verifica prognoza meteo curentă sau utiliza un cronometru. De asemenea, sunt disponibile exerciții de respirație relaxante pentru a vă ajuta să reduceți stresul și să vă îmbunătățiți bunăstarea generală.
| Producător | Blackview |
|---|---|
| Model | R30 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea ecranului | 1,85" |
| Capacitatea bateriei | 280 mAh |
| Timp de lucru | 5 zile |
| Timp de încărcare | 2,5 h |
| Număr de moduri sport | 100+ |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Rezistent la apă | 10 metri |
| Lățime curea | 20 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Blackview R30, 280 mAh, Bluetooth 5.0, Negru







