Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Blackview R30 Pro, 300 mAh, Bluetooth 5.2, Negru Cod produs: BLA-145783
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 120 h |
| Brand compatibil |
Blackview |
| Caracteristici |
300 mAh 100 moduri sport |
| Compatibilitate |
Blackview R30 Pro |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.85 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 0 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Blackview R30 Pro, 300 mAh, Bluetooth 5.2, Negru
Ceas inteligent Blackview R30Pro (negru)
Ceasul inteligent Blackview R30Pro este un companion indispensabil de zi cu zi! Echipat cu un ecran de 1,85 inchi, vă permite să utilizați în mod convenabil toate funcțiile. Acesta oferă multe funcții de monitorizare a sănătății, iar cu până la 100 de moduri sportive, puteți urmări și analiza antrenamentele dvs. Designul său rezistent la apă îl face să nu se teamă de nicio provocare.
Afișaj de 1,85 inchi
Cu un ecran de 1,85 inci, Blackview R30Pro vă permite să îl utilizați confortabil, oferind un afișaj clar și ușor de citit în orice situație. De asemenea, smartwatch-ul vă permite să personalizați aspectul cadranului - puteți alege dintr-o gamă largă de modele disponibile sau chiar să încărcați propria fotografie preferată, conferind ceasului un caracter unic care vă reflectă perfect personalitatea.
Sănătate sub control
Acum vă puteți monitoriza sănătatea în timp real și puteți reacționa la orice simptome îngrijorătoare! Ceasul inteligent îți monitorizează ritmul cardiac, saturația și pulsul în timp real, oferindu-ți informații exacte despre corpul tău. De asemenea, vă măsoară nivelul de stres, iar cu funcția de monitorizare a somnului puteți urmări calitatea și durata somnului, ajutându-vă să mențineți un program de somn sănătos și să vă îmbunătățiți bunăstarea generală.
Peste 100 de moduri de sport
Doriți să aveți grijă de forma dvs. fizică? Blackview R30 Pro vă va ajuta să faceți exact acest lucru! Ceasul inteligent oferă mai mult de 100 de moduri sportive, inclusiv alergare, ciclism sau yoga. Astfel, vă puteți alege activitatea preferată sau puteți încerca ceva complet nou! În plus, acesta măsoară numărul de pași și caloriile arse, precum și distanța parcursă.
Întotdeauna la zi
Cu Blackview R30Pro puteți fi mereu la curent, fără a fi nevoit să vă verificați constant telefonul. Ceasul inteligent vă va anunța instantaneu de toate mesajele și notificările din aplicațiile dvs. preferate. Cu capacitățile de apelare Bluetooth, sunteți liber să primiți sau să efectuați apeluri de pe ceas!
Capacități suplimentare
Acestea nu sunt încă toate posibilitățile pe care le oferă smartwatch-ul Blackview R30 Pro! Utilizați funcția de control a playerului muzical pentru a comuta cu ușurință între melodiile preferate fără a scoate telefonul din buzunar. De asemenea, puteți verifica prognoza meteo curentă și puteți utiliza asistentul vocal. Doriți să omorâți ceva timp în timpul unei călătorii lungi sau în așteptarea prietenilor? R30Pro vă oferă acces la o varietate de jocuri pentru a vă distra în orice moment.
| Producător | Blackview |
|---|---|
| Model | R30Pro |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea ecranului | 1,85" |
| Număr de moduri sport | 100+ |
| Timp de funcționare | 5-6 zile |
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Timp de încărcare | 2,5 h |
| Rezistență la apă | Până la 10 metri |
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Lățime curea | 20 mm |
| Aplicație | Da Fit |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Blackview R30 Pro, 300 mAh, Bluetooth 5.2, Negru







